Operátor/ operátorka do výroby plastov, nenáročná práca, rýchle zaučenie, výhodné podmienky

Datamars Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony 6, 949 01 Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 723 EUR/mesiacmzda od 970 € po zaučení (základ+ dochádzkový bonus + nočné príplatky+ prémie) Možnosť rastu na pozíciu operátor II (970€) v krátkom čase (záleží na snahe a šikovnosti operátora).
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov
- ukladanie plastových výliskov,
- kontrola kvality,
- triedenie chybných kusov,
- balenie plastových výrobkov,
- manipulácia s materiálom, zásobovanie liniek

- práca na 3 zmeny (7,5 hodinové) od pondelka do piatku
- nadštandardne platené nadčasy
- pracovný pomer na dobu neurčitú, NIE sme automobilový priemysel
- výhodné stravovanie, obed v rannej zmene hradí zamestnávateľ
- mesačný príspevok na regeneráciu (šport, masáže ....)
- vernostný bonus
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok na DDS

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

V prípade záujmu je aj možnosť práce na dohodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pracovitých, manuálne zručných ľudí s technickým myslením.
Schopnosť a ochota učiť sa nové postupy.
Rešpektovanie pravidiel systému výroby, bezpečnosti a organizácie práce.

Spoločnosť Datamars je lídrom v oblasti riadenia identifikácie zvierat a textilu. Naši zákazníci s nami spolupracujú, pretože máme dlhoročné skúsenosti v oblasti RFID (vysokofrekvenčnej identifikácie) a integrovaných systémov a snažíme sa pochopiť ich potreby.
Naša produkcia nám umožňuje ponúknuť komplexnú škálu služieb a produktov, zahŕňajúcu produkty na identifikáciu domácich miláčikov a možnosť ich hľadania v prípade straty, systémy na sledovanie zdravotného stavu hospodárskych zvierat a ich identifikáciu, systémy na riadenie zásob textilu.
Naše výrobky sú dodávané prostredníctvom rozsiahlej siete skúsených poskytovateľov služieb, predajcov, distribučných kanálov a partnerov.
Spoločnosť Datamars zamestnáva viac ako 2000 zamestnancov po celom svete vrátane Ameriky, Európy a Ázie. Spoločnosť Datamars bola založená v roku 1988 a má sídlo v Lamone vo Švajčiarsku.
Ďalšie informácie nájdete na adrese www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolné Hony 6
949 01 Nitra