Pridať inzerát

Technik údržby junior

Datamars Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 1000 € + 100€ dochádzkový bonus, po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy 15%
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod výrobných zariadení
- definovanie náhradných dielov pre výrobné stroje a zariadenia
- preventívna kontrola a údržba výrobných zariadení
- účasť na zlepšovaní proces vo výrobe
- diagnostika porúch
- návrh opatrení na zníženie poruchovosti
- vykonávanie potrebných administratívnych činností

- stabilná spoločnosť, NIE automobilový priemysel
- práca počas pracovných dní, VÍKENDY VOĽNÉ
- práca na 2 zmeny
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Nadštandardný príspevok na stravovanie
- Príspevky na regeneráciu (šport, masáže ....)
- Vernostné
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade že vás naša pracovná ponuka oslovila a spĺňate stanovené kritéria, zašlite nám svoj životopis na doleuvedenú adresu.
Z dôvodu veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

údržbár vo výrobnej spoločnosti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platná elektrotechnická vyhláška min. §21 PODMIENKA
- jazykové znalosti (anglický jazyk) sú vítané
- používateľ PC
- ochota pracovať na zmeny
- dynamická osobnosť odolná voči stresu
- samostatnosť

Spoločnosť Datamars je lídrom v oblasti inovácií a kvality v odvetviach riadenia identifikácie zvierat a textilných produktov.
Naši zákazníci s nami spolupracujú, pretože máme dlhoročné skúsenosti v oblasti RFID (vysokofrekvenčnej identifikácie) a integrovaných systémov a snažíme sa pochopiť ich potreby.
Naša produkcia nám umožňuje ponúknuť komplexnú škálu integrovaných služieb a produktov, zahŕňajúcu produkty na identifikáciu domácich miláčikov a možnosť ich hľadania v prípade straty, systémy na sledovanie zdravotného stavu hospodárskych zvierat a ich identifikáciu, systémy na riadenie zásob textilu.
Naše výrobky sú dodávané prostredníctvom rozsiahlej siete skúsených poskytovateľov služieb, predajcov, distribučných kanálov a partnerov.
Spoločnosť Datamars zamestnáva viac ako 1800 zamestnancov po celom svete vrátane Ameriky, Európy a Ázie. Datamars je súkromná spoločnosť založená v roku 1988 so sídlom v Lamone vo Švajčiarsku.
Ďalšie informácie nájdete na adrese www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolné Hony 6
949 01 Nitra