Operátor výroby - priemerná mzda 835€ brutto dvojzmenná pravádzka

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 645 - 835 EUR/mesiacmesačný bonus 120€ príplatok za poobednú smenu cca 25€/mesiac príplatok za obtižnosť ( práca v stoji) 45€/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž čítačiek čiarových kódov:
- momentálne obsadzujeme pozície vyžadujúce prácu v stoji - montovanie väčších komponentov,
- dvíhanie ľahkých bremien,
- fyzická práca,
- čisté, nehlučné prostredie

- práca bez nočných zmien
- voľné víkendy - potrebná príležitostná nadčasová zmena v sobotu
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
- možnosť stravovania vo firemnej jedálni
- stravné lístky za poobedné zmeny v hodnote 4,85€
- mesačný bonus vo výške 120€
- ročný bonus vo výške základnej mzdy
- odmeny pri pracovných výročiach

Informácie o výberovom konaní

DVOJZMENNÁ PREVÁDZKA
Pracovný pomer uzatvárame na dobu určitú na pol roka.
V prípade spokojnosti na oboch stranách bude možné pracovný pomer následne predĺžiť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať presne a rýchlo - dosahovanie výrobnej normy,
- fyzická zdatnosť
- ochota učiť sa
- zodpovedný prístup
- ochota pracovať nadčas v sobotu, v prípade potreby

Datalogic je talianska spoločnosť s vyše 45-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába rôzne čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia, bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž, kde operátori ručne montujú 9 základných modelov skenerov. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú pokazené skenery zaslané našimi zákazníkmi na záručnú opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Datalogic Slovakia, s.r.o.
Prílohy 588/47
919 26 Zavar