Skladník s VZV - Picker - práca na 2 zmeny, do 1000€ brutto, vhodné aj pre absolventov

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 845 EUR/mesiacmzda je tvorená zo základnej mzdy 845€ + 120€ mesačný bonus závislý najmä na dochádzke + 25€ poobedný príplatok.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálna práca v sklade s využívaním VZV - retrak, potrebná je ochota manuálne pracovať a fyzická zdatnosť ,
- nejde o prácu VODIČA VZV
kontrola dodaného materiálu a jeho zaskladnenie
- príprava dokumentácie k jednotlivým dodávkam (práca s PC a so skenerom)
- vychystávanie a balenie zásielok určených na expedíciu
- príjem, kontrola a balenie výrobkov z výroby, uskladnenie
- práca na 2 zmeny od pondelka do piatku (ranná od 6.00 - 14:00), poobedná od 14:00 do 22:00
- v prípade potreby - práca nadčas, príp. pracovná sobota

- možnosť stravovania vo firemnej jedálni na rannej zmene
- cena obeda pre zamestnanca 1€
- stravné lístky na poobednej zmene
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
- ročný bonus vo výške základnej mzdy,
- dlhodobý pracovný pomer - prvá zmluva na 1 rok s perspektívou predĺženia

Informácie o výberovom konaní

Zamestnancom nezabezpečujeme dopravu do zamestnania.
Žiadosti, spolu so štrukturovaným životopisom, zasielajte e-mailom na dole uvedené kontakty.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Osobné údaje budú evidované počas výberového konania na danú pozíciu. Následne po ukončení výberového konania budú vymazané.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2020 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- fyzická zdatnosť a ochota manuálne pracovať
- samostatný a zodpovedný prístup
- prax na vysokozdvižnom vozíku
- platný preukaz VZV nie je podmienkou
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby

Datalogic je talianska spoločnosť s vyše 40-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába skenery (čítačky čiarových kódov) a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia, bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave je finálna montáž, kde operátori ručne montujú 9 základných modelov skenerov. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú pokazené skenery zaslané našimi zákazníkmi na záručnú opravu. V súčasnosti pracuje vo firme cca 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prílohy 47
919 26 Zavar