Pridať inzerát

Príležitosť pre študenta na účtovnom oddelení

DATALAN, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krasovského, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Hodinová mzda závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu účtovníkov hľadáme perspektívneho študenta, ktorý má záujem získať skúsenosti z praxe od skúsených senior účtovníkov.

Budeš podporou pre účtovníkov, ktorí ťa budú postupne zaškoľovať a postupne budeš na seba preberať samostatné činnosti účtovníka. Len od Teba závisí ako rýchlo to bude. Počítame s Tebou pri:
- účtovaní prijatých a vystavených faktúr
- účtovaní pokladne a bankových výpisov
- vyúčtovávaní cestovných náhrad
- kontrole saldokonta pohľadávok, záväzkov a vystavení zápočtov
- účtovaní interných dokladov
- príprave podkladov pre audit a daňové kontroly
- evidovaní, scanovaní a zakladaní dokladov

Ak je práca účtovníka, Tvoja vysnívaná práca aj po škole, a hľadáš DLHODOBÚ brigádu (nie len na leto), tak neváhaj a daj o sebe vedieť!
V prípade obojstrannej spokojnosti máš miesto po škole u nás isté.

- práca u stabilného lídra slovenského IT trhu
- príležitosť rozvíjať svoje schopnosti
- podpora samostatnosti, kreativity a dobrých nápadov
- práca v hybridnom režime office/home office
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
- možnosť odborného vzdelávania
- firemné a tímové stretnutia
- v prípade obojstrannej spokojnosti práca na trvalý pracovný pomer po ukončení štúdia

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašli ste sa v tejto pozícií? Poznáte niekoho, kto sa Vám pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, kliknite, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráte o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické / účtovníctvo / dane

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Kvalifikačné požiadavky:
- študent 3. až 5. ročníka VŠ (denné štúdium) v akademickom roku 2022/2023
- študent ekonomického zamerania
- počítačové znalosti (MS Office, pokročilá znalosť MS Excel)

Osobnostné predpoklady:
- zodpovednosť a samostatnosť
- dôslednosť, zmysel pre detail a systémovosť
- chuť učiť sa, rozvíjať sa
- výborné komunikačné zručnosti
- tímovosť

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov