Pridať inzerát

Kuchár /kuchárka

DATAHOUSE a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Donovaly
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacubytovanie bez poplatku
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná príprava jedál studenej, teplej a minútkovej kuchyne
- príprava a úprava jedál na bankety, recepcie a iné spoločenské akcie
- príprava dezertov a zákuskov
- objednávanie, preberanie a skladovanie tovaru
- spolupráca pri tvorbe jedálnych lístkov
- vedenie a kontrola evidencie týkajúcej sa kompletných zápisov o výrobnej praxi - HACCP a dokumentácii sanitačného plánu

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- atraktívne prostredie hotela
- možnosť ubytovania priamo na hoteli
- možnosť zamestnanecké stravy

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár/kuchárka

Počet rokov praxe

1

flexibilita, organizačné schopnosti, lojalita, spoľahlivosť, čestnosť, odolnosť voči stresu, príjemné vystupovanie

Spoločnosť prevádzkuje RESIDENCE HOTEL & CLUB **** na Donovalech. 4* hotel s kapacitou 132 pevných lôžok.