Pridať inzerát

IT Analytik

DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac13. a 14. plat
  • Termín nástupu: keď nájdeme toho pravého

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Datacentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (DEUS) prevádzkuje portálové riešenie DCOM, ktoré je využívané vyše 10.000 používateľmi v obciach a poskytuje inteligentné formuláre pre elektronické podania pre vyše 2.000.000 obyvateľov obcí.

DEUS poskytuje obciam okrem SaaS služby aj ITaaS (poskytuje a prevádzkuje koncové stanice pracovníkov na obciach).
Riešenie DCOM má 18 rôznych integrácií na rôzne systémy verejnej správy a na ďalších IT partnerov poskytujúcich IT služby mestám a obciam. Jedná sa o jeden z najkomplexnejších a najlepšie integrovaných systémov v krajine.

Hľadáme skúseného IT analytika, ktorý obsiahne šírku informačného systému DCOM a bude partnerom pre IT vývojové tímy.

Budujeme nový interný IT team v približnom zložení: 1xBusiness analytik, 1xIT analytik, 1xOperations manager, 4xSenior IT developer. Ostatné vývojové kapacity riešime dodávateľsky. Keďže budeme malý tím, snažíme sa vyskladať kolektív tak, aby sme sa všetci navzájom dopĺňali. Preto ani nepopisujeme presné zodpovednosti.

Ideálny kandidát má skúsenosti aj ako programátor, ktorý chápe procesy vývoja veľkých aplikácií. Oblasť analýzy, popisu zadania, prípadne UX je však ideálnemu kandidátovi bližšia ako samotné programovanie.

- Flexibilný pracovný čas
- Práca v príjemnom a inšpiratívnom kolektíve
- Stabilné pracovné prostredie
- Priestor pre sebarealizáciu
- Home Office
- 2 sick days
- Polročný bonus do výšky mesačného platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a podobné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- Analytické myslenie, schopnosť aktívne riešiť problémy a výzvy
- Samostatnosť, aktívny prístup, systematickosť, osobná integrita
- Tímovosť
- Hľadanie pro-zákazníckych riešení

Datacentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (DEUS) poskytuje SaaS riešenie pre vyše 2100 obcí Slovenska. Našou snahou je poskytnúť pracovníkom obcí jednoduchý, intuitívny a hlavne funkčný nástroj na správu ich agendy. Nakoľko je naše riešenie integrované na veľké množstvo iných aplikácií vieme poskytnúť pre pracovníka obce jednotné rozhranie, v ktorom vybaví väčšinu agendy obce a to s plnou podporou elektronizácie procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov