Pridať inzerát

Manažér výroby prefabrikátov

Danucem Slovensko a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice - okolie, Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacod 2200€ brutto + 25% maximálne dosiahnuteľný kvartálny bonus (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača).
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu dcérsku spoločnosť Ferrobeton Slovensko s. r. o. hľadáme nového kolegu do tímu, ktorý by mal na starosti rozrastajúcu sa výrobu prefabrikátov na východnom Slovensku.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • Plánovať, organizovať, a monitorovať výrobu s cieľom dosiahnutia požadovaného množstva výroby, úrovne kvality  a nákladov.
  • V spolupráci s príslušnými zainteresovanými stranami podnikať kroky pre minimalizáciu zlyhaní s cieľom dosiahnutia požadovanej úrovne kvality.
  • Informovať a motivovať pracovníkov výroby, zabezpečiť ich dostupnost a výkonnosť v súvislosti s potrebami prevádzky, podporovať ich profesionálny rozvoj prostredníctvom koučingu a individuálnych rozvojových plánov a školení.
  • Podieľať sa na definovaní stratégie oddelenia, rozpočtu výroby a nákladových cieľov (PMP, suroviny).  Zabezpečiť prognózy objemov v spolupráci s oddelením predaja a logistiky. Implementovať účinné a systematické riešenia potrebné pre naplnenie, resp. preplnenie cieľov (spotreba elektrickej energie, fixné náklady a pod.)
  • Garantovať a podporovať zásady bezpečnosti ochrany zdravia pri práci a politiky životného prostredia pre všetkých výrobných zamestnancov. Vytvoriť kultúru bezpečnosti a riešiť konkrétne opatrenia pre zabezpečenie zdravotnej prevencie počas výrobných aktivít. Zabezpečenie čistiacich prác v priestoroch prevádzky.

  • Variabilná zložka mzdy
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia po odpracovaní minimálne 1 roka (u nerizikových pozícií).
  • Dovolenka navyše v zmysle kolektívnej zmluvy
  • Náhrada príjmu z dôvodu dočasnej pracovnej neschopnosti nad rámec zákona
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok na rekreáciu pre deti do 18 rokov
  • Sociálna výpomoc v prípade núdze
  • Iné benefity v zmysle čerpania sociálneho fondu.
  • Dni voľna pre rodičov školopovinných detí na 1. stupni ZŠ.
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

  • Vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa (stavebné, strojárske, výrobné).
  • 5 ročné skúsenosti s vedením výroby, resp. na vedúcej pozícii v rámci stavebných projektov.
  • Znalosť nákladovej štruktúry a tvorby nákladov.
  • Leadership znalosti.
  • Analytické schopnosti.
  • Organizačné a komunikačné schopnosti.
  • Orientácia na kvalitu.
  • Proaktívny prístup k riešeniu problémov.
  • Odolnosť voči stresu.
  • Strategické a ekonomické myslenie.
  • Flexibilita.
  • MS office - užívateľ
  • Anglický jazyk - B2
  • Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov