Pridať inzerát

Senior Project IT Manager

DanubePay, a.s.

  • Miesto práce: Miletičova, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiacVýška základnej mzdy bude odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí a zručností.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného Project Managera, ktorý komplexne zabezpečí pridelený projekt /projekty, vo všetkých jeho životných cykloch. Pôsobíme v oblasti digitálnych platobných riešení, bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov pre slovenské aj nadnárodné finančné a nefinančné spoločnosti pôsobiace v Európe a Afrike.

Tvojou náplňou práce bude:

• riadiť a koordinovať práce na medzinárodných projektoch
• odsúhlasovať a plánovať kapacity projektu
• vypracovávať a priebežne aktualizovať projektovú dokumentáciu
• vypracovávať harmonogram prác pre realizovanie projektu
• vytvárať a priebežne sledovať stav úloh
• monitorovať a riadiť riziká projektu
• koordinovať a kontrolovať činnosti projektového tímu
• aktualizovať kapacitný plán a finančný plán projektu
• zastrešovať komplexnú komunikáciu so zákazníkom
• riešiť problémy súvisiace s projektom
• zodpovednosť za budget na jednotlivých projektov

• práca v mladom a dynamickom tíme
• flexibilná pracovná doba
• podpora vzdelávania - kurzy, konferencie
• možnosť čerpať Home Office
• sick day a voľné dni nad rámec zákona
• príspevok do DDS
• Multisport karta
• firemné akcie a iné
• možnosť kariérneho postupu
• produktové zvýhodnenia v 365.bank
• ovocné dni

V prípade, že spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, prosím zašli nám tvoj životopis. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový manažment

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Jira - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5 rokov

• skúsenosti v oblasti platieb, bankovníctva a procesingu sú nevyhnutné
• znalosť anglického jazyka nutná
• skúsenosť v oblasti IT je výhodou
• analytické myslenie
• nekonfliktný spôsob riešenia problémov, orientácia na hľadanie riešení a dosahovanie cieľov
• potenciál vzdelávať sa, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
• odolnosť voči stresu
• vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave
• proaktívny prístup
• samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky
• logické myslenie

V DanubePay, a.s. sa stretnete s profesionálnym tímom skúsených odborníkov, ktorí rozumejú svojej práci. Sme spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a našim hlavným zameraním je spracovanie kartových transakcií pre finančný aj nefinančný sektor. Našou filozofiou je poskytovať našim zákazníkom, komplexné riešenia včas a efektívne. Medzi našich zákazníkov patria finančné inštitúcie zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Portugalska, Islandu ale aj globálna banka s centrálou v USA, štátne inštitúcie aj spoločnosti pôsobiace v nebankovom sektore. Jednou z našich priorít je vysoká úroveň zabezpečenia, pretože sa pohybujeme v oblasti mimoriadne citlivých dát. DanubePay je správna voľba pre tých, ktorí hľadajú stabilného partnera so silným zázemím, špičkovými technológiami, dlhoročnými praktickými skúsenosťami a hlavne vysokou bezpečnosťou spracovania citlivých informácií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov