Pridať inzerát

Junior účtovník

DanubePay, a.s.

  • Miesto práce: Miletičova, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacVýška základnej mzdy bude odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí a zručností.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja náplň práce:

• Zabezpečenie podkladov na zaúčtovanie pre externú účtovnú spoločnosť:
- Dodávateľské a odberateľské faktury
- Interné doklady
- Majetok
- Mzdy

• Nahrávanie faktúr a dokladov do systému
• Riešenie otvorených otázok v spolupráci s externou účtovnou spoločnosťou
• Spracovanie štatistických výkazov
• Spolupráca na mesačných účtovných závierkach, zabezpečenie podkladov pre
mesačné a ročné závierky
• Vystavovanie odberateľských faktúr
• Príprava interných smerníc v súlade s vnútropodnikovými pravidlami a zabezpečenie ich dodržiavania
• Komunikácia s auditorom
• Riešenie operatívnych problémov a iné účtovnícke a administratívne práce
• Spolupráca pri zostavovaní reportovacieho balíka
• Archivácia dokumentov
• Ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

práca v mladom a dynamickom tíme
flexibilná pracovná doba
podpora vzdelávania - kurzy, konferencie
možnosť čerpať Home Office
Sick Days a iné voľné dni nad rámec zákona
príspevok do DDS
Multisport
firemné akcie a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v oblasti účtovníctva je vítaná
logické a analytické myslenie
schopnosť prinášať nové nápady na zlepšenie
zodpovednosť, samostatnosť, stresová odolnosť
bezúhonnosť, vysoká profesionalita a odbornosť
schopnosť a ochota pracovať v tíme

V DanubePay, a.s. sa stretnete s profesionálnym tímom skúsených odborníkov, ktorí rozumejú svojej práci. Sme spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a našim hlavným zameraním je spracovanie kartových transakcií pre finančný aj nefinančný sektor. Našou filozofiou je poskytovať našim zákazníkom, komplexné riešenia včas a efektívne. Medzi našich zákazníkov patria finančné inštitúcie zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Portugalska, Islandu ale aj globálna banka s centrálou v USA, štátne inštitúcie aj spoločnosti pôsobiace v nebankovom sektore. Jednou z našich priorít je vysoká úroveň zabezpečenia, pretože sa pohybujeme v oblasti mimoriadne citlivých dát. DanubePay je správna voľba pre tých, ktorí hľadajú stabilného partnera so silným zázemím, špičkovými technológiami, dlhoročnými praktickými skúsenosťami a hlavne vysokou bezpečnosťou spracovania citlivých informácií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov