Pridať inzerát

Obchodno-technický zástupca

DANUBELT s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 880 EUR/mesiac+ provízie z obratu bez hornej hranice, prémie za splnenie stanovených plánov, 13. plat
  • Termín nástupu: 15.10.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchodná a poradenská činnosť v oblasti pohonových elementov
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov vo zverenej oblasti
- Vyhľadávanie nových zákazníkov a vytváranie vzťahov
- Technické riešenia v oblasti pohonových elementov , získavanie
dopytov
- Prezentovanie cenových ponúk, produktov a získavanie objednávok
- Zodpovednosť za obchodné výsledky vo zverenom regióne

Služobné vozidlo aj na súkromné účely
Notebook
Mobilný telefón
Odborné vzdelávanie
Fixná základná mzda + pohyblivá časť + provízie z obratu
13. plat
Firemné akcie
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty zo sortimentu
Sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte prosím, e-mailom

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2022 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhoda

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre obchod
Dobré komunikačné schopnosti
Príjemné vystupovanie, schopnosť jednať s ľuďmi
Sebadisciplína , sebaorganizácia, súťaživosť, ctižiadosť
Orientácia na zákazníka a výsledok
Flexibilita – pracovný čas
Vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania
Dobré prezentačné schopnosti
Zodpovedný prístup

DANUBELT je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá implementuje industriálne pohonové elementy, pre všetky výrobné segmenty – automobilový, strojársky, drevospracujúci, potravinársky, tlačiarenský, farmaceutický priemysel, logistika a iné.
Pre našich zákazníkov a ich prevádzku zabezpečujeme na mieru dopravníkové a pohonové pásy, ozubené a klinové remene, remenice, reťaze, reťazové kolesá, hriadeľové a kĺbové spojky, súvisiace služby aj u zákazníkov v ich prevádzkach - zváranie, spájanie a pod.
Predaj alumíniových profilov, stavba jednoúčelových strojov a zariadení.
Náš tím sa skladá z vysokokvalifikovaných odborníkov pracujúcich v odbore viac ako 20 rokov. Kombinujeme dlhoročné skúsenosti, najnovšie technológie a spoľahlivý servis.
Prevádzka spoločnosti: Železničná 56, 90301 SENEC

Kontakt