Asistent predaja - 7camicie - Talianska móda ; Obchodné centrum Vivo

DANUBE SAGA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Polus City Center, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac+Garantovaná mzda predstavuje minimalne 750€ netto +Mesačné ohodnotenie + mesačné odmeny z predaja
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Talianska módna značka 7Camicie, ktorá sa zaoberá predajom pánskej a dámskej módy.
Zameraná prevažne na košele, obleky, saká, kravaty a iné doplnky. Do svojho tímu hľadáme nového člena ktorý má skúsenosti s predajom a zároveň záujmom o módu.

Asistent predaja v našej spoločnosti bude mať na starosti:

- obsluhovanie zákazníkov,
- vykladanie, vystavovanie, čistenie a označovanie tovaru,
- odporúčanie výrobkov, ktoré najlepšie spĺňajú potreby zákazníka,
- zabezpečovanie ochrany tovaru v predajni,
- sledovanie stavu zásob tovaru v predajni.

- Výborný motivačný program - % k platu na základe objemu predaja.
- Kreatívna práca s lokálnym tovarom najvyššej kvality.
- Práca v stabilnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Mesačné bonusy.
- Pracovná doba vo forme krátkeho/dlhého týždňa.
- Zamestnanecké zľavy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

2

- Vysoká úroveň komunikačných a predajných zručností.
- Záujem o módu a módne trendy.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom talianskej módnej značky 7Camicie.

Špecializuje sa najmä na predaj košieľ .
Ponúka širokú škálu produktov adresovaných všetkým typom zákazníkov, ktorí si môžu vybrať svoj dokonalý odev: formálne a módne košele výrazných farieb a extrovertnejších vzorov, ktoré zaznamenali neuveriteľný nárast predaja. Vhodné pre všetky príležitosti
Spoločnosť 7camicie zdokonaľuje štýly, farby a tvary klasických košieľ a postupne rozširuje lojalitu a spokojnosť svojich zákazníkov.
Tradičné košele tejto značky sú obohatené o dvojitý golier a vnútro goliera, manžiet s kontrastnými vzormi, látkami a farbami: sympózium detailov, ktoré ešte nikto nikdy nevidel.

Po úspechu odevov s dvojitými goliermi sa spoločnosť 7camicie rozhodla napredovať. Svojrázny trojitý golier, zložený z troch vrstiev látky s rôznymi farbami a vzormi majstrovsky skombinovanými, svojich zákazníkov nesklamal. Vďaka modernosti odevov ponúkaných spoločnosťou v kombinácii s typickou kvalitou košele na mieru vznikli vzácne a hodnotné odevy. Okrem špecializácie na košele spoločnosť 7camicie zaradila kategórie nových produktov, ktoré boli dôkladne preštudované v každom detaile: úplety, nohavice, kravaty, obleky a doplnky určené všetkým typom zákazníkov, aby bol zaistený celkový úspech. Za pár rokov sa stala na celom svete symbolom talianskeho štýlu.

Spoločnosť 7camicie získala v roku 2010 cenu Franchising Awards, jednu z hlavných ocenení v odbore, za svoje nasadenie a úlohu, ktorú hrala na medzinárodnom trhu. Rok 2010 zaznamenal viac ako 100 obchodov po celom svete s oceneniami, cenami a reklamou v hlavných národných a medzinárodných časopisoch. Spoločnosť 7camicie zaznamenala neskutočný nárast združení po celom svete a otvára jeden po druhom mnoho obchodov v najdôležitejších krajinách na medzinárodnej scéne.

Adresa spoločnosti

Jaskový rad 69
83101 Bratislava