Študentská brigáda - pracuj keď sa ti to hodí (inventarizačný pracovník)

DANTEM Slovensko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,43 EUR/hod.Nástupná mzda v pracovný deň začína od 4,00 € / hod. Väčšinu inventúr vykonávame v noci preto k tvojej štandardnej odmene vyplácame nočné, ale aj víkendové príplatky. S narastajúcim počtom inventúr ťa čaká kariérny rast, vyššia mzda a ďalšie odmeny. Napríklad: - ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,43 € / hod., - ak si dokonca vyberieš prácu v nedeľu v noci, môžeš dostať až 9,01 € / hod., - po absolvovaní 30 inventúr rastie tvoja základná odmena na 4,20 € / hod.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu inventarizačných pracovníkov, po dlhšej spolupráci napríklad aj do tímu vedúcich pracovníkov na inventúrach tovaru ako: potraviny, oblečenie, kozmetika, športové vybavenie a podobe....Inventúry realizujeme prevažne v noci (začiatok poobede/podvečer), kedy od 22:00 dostaneš aj príplatok za nočnú prácu.

Čo budeš robiť? Počítať s nami tovar v rôznych predajniach :-)

Čo ti ponúkame?
- jednoduchú prácu v mladom kolektíve, ktorú ťa naučíme
- podporu od koordinátorov či vedúcich pracovníkov
- dlhodobú spoluprácu
- flexibilnú voľbu zmien - vyberieš si, kedy chceš pracovať
- možnosť kariérneho rastu
- s rastúcim počtom absolvovaných inventúr vyššiu hodinovú mzdu
- rôzne súťaže o atraktívne ceny

Čo vyžadujeme?
- aby si bol ŠTUDENT od 18 - 26 rokov so SK občianstvom
- Potvrdenie o návšteve školy
- Potravinársky preukaz veľkou výhodou (väčšinu inventúr realizujeme v
supermarketoch)
- spoľahlivosť (keď sa dohodneme na termíne, tak s tebou počítame)
- presnosť pri počítaní

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

AKO?
Zaregistruj sa na našom webe:
a prihlás sa na ONLINE nábor, kde ťa oboznámime s podmienkami spolupráce, ukážeme ti prácu so skenerom a pošleme zmluvu na podpis (platná do konca roka 2021 - možnosť predľženia na nasledujúci rok). Potvrdenie o návšteve školy je podmienka! Po podpise zmluvy a dodaní potrebných dokumentov sa budeš môcť prihlasovať na jednotlivé inventúry, ktorých je pre tvoju pobočku neúrekom!

ALEBO
Reaguj na tento inzerát.

ALEBO
Napíš email na jobs@dantem.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Na Slovensku a v Českej republike bol DANTEM priekopníkom outsourcingu inventúr. Spoločnosti skupiny DANTEM poskytujú na jednotlivých trhoch najmä služby inventúr zásob a dlhodobého majetku, dodávky vybavenia na inventúry a mobilný zber dát, ďalej služby mystery shoppingu a špecializované služby pre retail. Spoločným menovateľom našich služieb je spoľahlivosť získaných dát, vysoká efektivita a z nej plynúca úspora nákladov. Medzi klientov skupiny DANTEM patria významné české, slovenské i medzinárodné spoločnosti, najmä maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie. Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 2 000 zamestnancov. Nových kolegov prijímame v 10 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Blatnická 3
831 02 Bratislava