Pridať inzerát

IFS administrátor v potravinárskej výrobe

Daniel Harušťák - Sojaprodukt s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drietoma
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiacMzda je uvedená pre prípad plného úväzku. Výška sa odvíja od odbornosti a prípadnej prípadnej praxe. Je predmetom rozhovoru priamo na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: 1.8.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca s externým garantom pre IFS.
Spolupráca pri zavádzaní, udržiavaní a kontrole procesov týkajúcich sa IFS. Dohľad nad dodržiavaním stanovených postupov vo výrobnom procese a pri zavádzaní nových výrobkov.
Zadávanie úloh kompetentným zamestnancom a následná kontrola plnenia úloh.
Identifikovanie a zavádzanie preventívnych a nápravných opatrení vo výrobe, sledovanie a vyhodnocovanie efektívnosti s ohľadom na IFS.
Spolupráca pri riešení kvalitatívnych problémov vo výrobnom procese, komunikácia s majstrom vo výrobe a ostatnými oddeleniami.
Vyhodnocovanie ukazovateľov chybovosti a podpora sústavného zlepšovania procesov a kvality.
Účasť pri nábehu nových projektov.
Navrhovanie riešení pre zverené oblasti.
Spolupráca na tvorbe potrebnej dokumentácie a súvisiace administratívne práce.
Funguje aj ako interný školiteľ pre IFS.
Spolupracuje priamo s majiteľmi spoločnosti aj na iných projektoch a podporuje ich aj v oblasti komunikácie so zamestnancami.

Ide o prácu v rodinnej spoločnosti, takže máte častý a priamy kontakt s majiteľmi, čo uľahčuje proces rozhodovania a komunikáciu. Na problematiku IFS máte k dispozícii aj profesionálneho garanta, s ktorým systém budete zavádzať aj naďalej udržiavať. Garant Vám bude nápomocný aj pri auditoch. Vašou úlohou budú okrem udržiavania a kontrolovania IFS aj iné dohodnuté administratívne práce, prípadne konkrétne projekty.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis na email: obchod@sojaprodukt.sk,
Do textu mailu odpovedzte na otázky:
1. Máte prax alebo vzdelanie v oblasti IFS? Ak áno, koľko rokov?
2. Čo sa nedozvieme s Vášho životopisu a stojí za zmienku?
V prípade otázok ku pozícii volajte na tel. č.: 0905 508 969
Viac informácii o našej rodinnej firme: www.sojaprodukt.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita, Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme na trvalo kolegu do našej rodinnej firmy, ktorá sa zaoberá výrobou sójových produktov.
Mal by mať vzdelanie, prípadne aj prax, v oblasti kvality v potravinárstve, záujem o túto oblasť, konkrétne IFS.
Hľadáme človeka komunikatívneho, ochotného spolupracovať, zavádzať a učiť sa nové veci, schopného samostatne pracovať, aj fungovať v kolektíve. Prirodzená autorita, vzťah k administratíve a systémom, všímavosť, inovatívnosť...

Rodinná firma, ktorá sa od roku 1990 venuje vývoju novej generácie potravinárskych produktov na báze sóje. Úspešne sme uviedli na slovenský trh kolekciu inovatívnych produktov a pripravujeme ďalšie. Našou prednosťou sú výborne prepracované technologické postupy, ktoré umožňujú ponúknuť zákazníkom kvalitné výrobky s vynikajúcimi dietetickými i chuťovými vlastnosťami. V súčasnosti máme 36 vlastných výrobkov a pôsobíme na slovenskom, českom a maďarskom trhu.. Pri výrobe nepoužívame žiadne chemické konzervačné látky a geneticky upravované suroviny. Všetky výrobky sú vhodné pre celiatikov a pre trpiacich laktózovou intoleranciou. Je možné ich využiť pri najrôznejších diétach, prípadne ako doplnok stravy racionálnej výživy

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

83
913 03 Drietoma