Pridať inzerát

Technológ výroby (Process engineer)

Danfoss Power Solutions a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacod 1500 Eur (v závislosti od skúsenosti uchádzača)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Danfoss hľadá motivovaného, spoľahlivého Technológa do výroby do výrobného závodu v Považskej Bystrici.

Naša pobočka na Slovensku patrí do segmentu Power Solutions. Danfoss Power Solutions je svetový poskytovateľ mobilnej hydrauliky pre stavebníctvo, poľnohospodárstvo a ďalšie trhy s mobilnými vozidlami a je súčasťou skupiny Danfoss Group.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie.
• Tvorba a udržiavanie systémových dokumentov - Process flow diagram, PFMEA, Control plan.
• Definovanie a zabezpečenie nástrojov, prípravkov a meradiel.
• Tvorba CNC programov a ich odlaďovanie na stroji.
• Zabezpečenie analýz meradiel a meracích systémov - MSA
• Optimalizácia výrobných procesov.
• Stanovenie a aktualizácia výkonných noriem.
• Analyzovanie príčin chýb a prestojov vo výrobe.
• Navrhovanie a zavádzanie nápravných opatrení za účelom zvyšovania kvality a efektivity
výrobných procesoch.
• Implementácia inžinierskych zmien do výroby.
• Spolupráca pri výbere nových strojov a zariadení.
• Kvalifikácia nových výrobných procesov a výrobkov do sériovej výroby.

Požiadavky na zamestnanca:

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) - komunikatívna úroveň

Ostatné znalosti:
MS Excel, PowerPoint
AutoCAD
SAP R/3 výhodou
Programovanie v ISO kóde alebo CAM pre SIEMENS SINUMERIK
Skúsenosti s IATF 16949 a nástrojmi 8D, SOPs, PFMEA, Control plan , MIFA (VSM)
Znalosti technologických procesov
Dobré znalosti v oblasti trieskového obrábania
Schopnosť pracovať samostatne
Proaktivita, flexibilita a spoľahlivosť

Ponúkame zaujímavú prácu v neformálnom pracovnom prostredí, kde budete mať vysoký vplyv na svoj pracovný deň. Dostanete príležitosť profesionálneho aj osobnostného rozvoja a v závislosti od úrovne vašich skúseností vám prispôsobíme úlohy a ponúkneme vám príležitosť na ďalší rozvoj a širší rozsah zodpovednosti.
Máme pestrý benefitný program, ročný bonus, pripoistenia, kultúrne a športové akcie, školenia a osobnostný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Danfoss Power Solutions a.s. je popredným svetovým výrobcom hydraulických systémov pre mobilnú techniku.
Výrobný sortiment: mechanické prevodovky, kompaktné pohony, axiálne hydraulické prevodníky, radiálne hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, zubové čerpadlá a proporcionálne ventily.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alica Eglyová
E-mail: poslať životopis