Pridať inzerát

Testing Engineer-programmer

Danfoss Power Solutions a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacOd 1 700 EUR brutto - na základe príslušných skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Job Description

Spoločnosť Danfoss Power Solutions, a.s., Považská Bystrica, Skúšobné laboratórium, divízia Hydrostatic, hľadá nového člena do svojho kolektívu: Skúšobný technik - programátor
Job Responsibilities

• Vypracováva metodiky skúšok
• Pripravuje a realizuje vývojové skúšky dielov a celých výrobkov
• Vypracováva technickú špecifikáciu týkajúcu sa softvéru a elektrickej časti skúšobných stendov vývojových aj výrobných
• Vytvára softvér pre účely riadenia a merania vo vývojových aj výrobných skúšobných stendoch
Background & Skills

• Inžinierske štúdium mechatroniky, elektrotechniky alebo strojárstva
• Programovanie v jazyku Delphi, C# vítané
• Schopnosť pochopiť a aplikovať skúšobné predpisy HPP, HTM, TS
• Schopnosť zvládnuť softvérovú platformu firmy Danfoss - softvér GUIDE
• Schopnosť pochopiť štruktúru a funkciu PLC programov
• Znalosť konštrukcie, funkcie a vlastností hydraulických výrobkov vítané
• Schopnosť pracovať s elektrickými a hydraulickými schémami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Danfoss Power Solutions a.s. je popredným svetovým výrobcom hydraulických systémov pre mobilnú techniku.
Výrobný sortiment: mechanické prevodovky, kompaktné pohony, axiálne hydraulické prevodníky, radiálne hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, zubové čerpadlá a proporcionálne ventily.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov