Pridať inzerát

Manufacturing Engineer

Danfoss Power Solutions a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacOd 1700 €/mesačne, na základe relevantných skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Danfoss Power Solutions, a.s., Považská Bystrica, divízia Hydrostatiky, hľadá nového člena do svojho kolektívu, ktorý môže uplatniť nadobudnuté vedomosti a skúsenosti v prostredí dynamickej výrobnej firmy, pri realizacii projektov v oblasti Industry 4.0.

Job Responsibilities
Spoločnosť ponúka možnosť :
• stať sa členom pracovnej skupiny a pracovať na projektoch ( viesť projekty ) , ktore riešia integráciu systémov MES, robotizáciu a automatizáciu vo výrobe,
• aktívnu spoluprácu s internými kľúčovými používateľmi a príležitosť podporovať výrobu pri používaní „shopfloor“ aplikácií.
• školenie novému členovi tímu v oblasti integrácie strojov a zariadení do MES systémov.
• Pracovná pozícia ponúka priestor na uplatnenie inovatívnych nápadov, navrhovanie a zlepšovanie existujúcich procesov a pod.

• Ročná odmena, ročné navyšovanie miezd
• 2 dni dovolenky naviac nad rámec Zákonníka práce
• Odmena pri životných a pracovných jubileách
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Životné poistenie s 12-mesačným krytím
• Jedáleň priamo v priestoroch spoločnosti
• Firemné podujatia a výlety, prenájom plavárne, klziska, tenisový kurt, poukazy na masáž a do posilňovne
• Moderné pracovné prostredie
• Práca v medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu
• Jazykové vzdelávanie a iné školenia v rámci pracovnej pozície
• Doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy + firemný autobus v rámci PB priamo do práce

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Absolvent vysokoškolského štúdia, alebo minimálna prax v odbore automatizácie, riadiacich systémov, mechatroniky, informačných technológií a pod.
• Procesný inžinier (manufacturing engineer) senior v odbore automatizácie, riadiacich systémov, mechatroniky, informačných technológií a pod.
• Základné znalosti elektrotechniky, SQL a programovania – výhodou.
• Znalosti práce so systémom MES alebo SAP výhodou.
• Znalosť SIMATIC STEP 7, TIA Portál – výhodou.
• Vyhláška 508/2009 z. z. (§ 21 - 23) – výhodou.
• Znalosť Ignition – vyhoda
• Projektový management – výhoda
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2).

Danfoss Power Solutions a.s. je popredným svetovým výrobcom hydraulických systémov pre mobilnú techniku.
Výrobný sortiment: mechanické prevodovky, kompaktné pohony, axiálne hydraulické prevodníky, radiálne hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, zubové čerpadlá a proporcionálne ventily.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov