Pridať inzerát

Asistent predaja

DANBIK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Eurovea, Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacNástupný plat 900 € brutto + osobné príplatky z dosiahnutého obratu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vám je blízka krása a zdravý životný štýl, máme pre Vás príjemnú voňavú prácu v dobrom kolektíve.
Do značkových predajní L’ERBOLARIO v bratislavských nákupných centrách EUROVEA a AVION hľadáme šikovné asistentky predaja talianskej prírodnej kozmetiky L’Erbolario a výživových doplnkov a čajov Erbamea. Pozícia je vhodná pre dámy s príjemným vzhľadom, pozitívnym prístupom a kultivovaným vystupovaním. V našich predajniach je samozrejmosťou odborné, profesionálne a kvalifikované poradenstvo ako i starostlivosť o zákazníka a predajňu.
Popis práce:
• Zákaznícky servis
• Práca s kasou
• Etiketovanie tovaru
• Udržiavanie predajných a skladovacích priestorov v čistote

• Príjemná práca v atraktívnom a čistom prostredí
• Osobné príplatky vo forme odmien
• Zaujímavé zamestnanecké zľavy na produkty
• Školenia v Taliansku
• V prípade spokojnosti možnosť kariérneho rastu

Pošlite nám svoj životopis, kontaktujte nás mailom a my Vám na osobnom pohovore povieme viac. Oslovíme uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná, nie je nutná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vek od 18 rokov
• Znalosť slovenského jazyka
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Vzťah ku kozmetike a kráse
• Základné znalosti v oblasti doplnkov výživy a bylinkárstva
• Samostatnosť, zodpovednosť
• Ochota pracovať na plný alebo čiastočný úväzok
• Flexibilita (práca aj počas víkendov)
• Učenlivosť a ochota vzdelávať sa

Sme mladá ambiciózna rozrastajúca sa obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným predajom prostredníctvom kamenných predajní a e-shopu a veľkoobchodom a distribúciou s celoslovenskou pôsobnosťou. Na Slovensku zastupujeme talianskeho výrobcu fytokozmetiky L´Erbolario a výrobcu výživových doplnkov Erbamea.
www.erbolario.sk