Expedientka zdravotníckeho sortimentu (v prac. dni 16:00 - 20:00, možné striedanie sa 2 pracovníčok)

DANAE VISION

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 - 5 EUR/hod.cca 3.8 - 4.00 € netto / hod. podľa daňového zaťaženia
  • Termín nástupu: jún 2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhodobá večerná brigáda popri zamestnaní / štúdiu / materskej dovolenke /opatrovateľstve:
• balenie objednávok
• kontrola nabaleného tovaru
• príprava na expedovanie a odvoz na poštu
• jednoduchá práca s počítačom
• iné pomocné práce
Sortiment je drobný a ľahký, počas celého večera sa však treba rýchlo pohybovať po sklade.

• ponúkame stabilnú prácu vo firme s 27-ročnou tradíciou v rámci výroby a distribúcie očnej optiky
• odborná špecializácia zákazníkov - očných optikov - je zárukou práce s príjemnými ľuďmi na vysokej úrovni
• pre pracovníkov a príslušníkov ich najbližšej rodiny je zabezpečená zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu e-mailom.
• Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
• Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov s vyhovujúcim životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Vhodné aj pre študentov VŠ.

Vhodné ako dlhodobá večerná brigáda.

Prácu neodporúčame uchádzačkám, ktoré sú celý deň v hlavnom zamestnaní na nohách, ani nezamestnaným hľadajúcim prácu na plný úväzok.

• Popredný výrobca a distribútor v odbore očná optika s 27-ročnou tradíciou na Slovensku a 20-ročnou pôsobnosťou v Českej republike,
• Výhradný distribútor:
- okuliarových šošoviek HOYA a DANAE VISION
- japonských optických a oftalmologických prístrojov SHIN NIPPON, REXXAM a TAKUBOMATIC
- okuliarových rámov FLAIR, HEAD, JURIER, RED & MAD, SWING, TRIO.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DANAE VISION s.r.o.
Dolné Rudiny 29
010 01 Žilina