Produktový a marketingový manažér pre sortiment okuliarových šošoviek

DANAE VISION

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacNástupný plat závisí od skúseností a schopností preukázaných v testoch. Po zaškolení min. základ 1000€ + postupne rastúca variabilná zložka = 1600 €. Ďalší rast podľa praxe, kvality a samostatnosti plnenia zverených kompetencii.
  • Termín nástupu: január 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia patrí pod obchodné oddelenie a zodpovedá sa riaditeľovi pre obchod a marketing a vedeniu firmy. Spolupracuje s obchodným tímom, externým grafikom, zákazníckym servisom a s výrobou okuliarových šošoviek.

Náplň práce po intenzívnom zaškolení do odboru očnej optiky:
● výber a uvádzanie noviniek produktového portfólia okuliarových šošoviek a ich marketingová podpora,
● tvorba katalógu, prezentačných, obchodných a reklamných materiálov,
● odborná podpora predajcov a pracovníčok klientského servisu, príprava prezentácií a školení,
● monitoring trhu a obchodných aktivít konkurencie,
● príprava kampaní orientovaných na predajcov (B2B) aj v ich menej aj na koncových spotrebiteľov (B2C),
● organizácia firemných podujatí (1x ročne výstava, vzdelávací víkend, ...),
● správa firemného webu a prezentácii na sociálnych médiach po odbornej a obsahovej stránke,
● komunikácia v AJ so zahraničnými dodávateľmi.

● zmysluplná práca vo firme s 27 - ročnou tradíciou v rámci odboru "očná optika"
● neustále sa rozvíjajúci zdravotnícko-technický odbor bráni pocitom stagnácie obvyklým pri menej progresívnych oblastiach
● náplň práce umožňuje zaujímavú sebarealizáciu a získanie skúseností
● zabezpečená zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku pracovníka a jeho blízkej rodiny
● pre uchádzača z väčšej diaľky možnosť prechodného ubytovania vo firemnej garsónke

V prípade, že vyhovujete požadovanému profilu uchádzača vrátane požadovanej minimálne 5 -ročnej praxe, uvítame zaslanie Vášho životopisu.
Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na 1. kolo pohovorov cez skype. Miesto bude obsadené cez 2 ďalšiu osobné kolá.
Firma si vyhradzuje právo kontaktovať len relevantných uchádzačov. Uistite sa, či spĺňate všetky požiadavky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika + marketing + obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Záujem o prácu v zdravotne a technicky zameranej obchodnej sfére
• Ľahké porozumenie technickým informáciám o produktoch a prístrojoch
• Dobré prezentačné zručnosti
• Systematické a logické myslenie, presnosť a precíznosť
• Znalosť v oblasti očnej optiky a optometrie vítaná
• Aktívna angličtina potrebná

• Popredný výrobca a distribútor v odbore očná optika s 27-ročnou tradíciou na Slovensku a 20-ročnou pôsobnosťou v Českej republike,
• Výhradný distribútor:
- okuliarových šošoviek HOYA a DANAE VISION
- japonských optických a oftalmologických prístrojov SHIN NIPPON, REXXAM a TAKUBOMATIC
- okuliarových rámov FLAIR, HEAD, JURIER, RED & MAD, SWING.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DANAE VISION s.r.o.
Dolné Rudiny 29
010 01 Žilina