Pridať inzerát

Kuchár

DAMi'sport Donovaly

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Penzion Damisport, Donovaly
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ bonusy, motivačné ohodnotenie + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál z jedálneho lístka, denného menu.
Dodržiavanie postupov prípravy a kontrola kvality jedál.
Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Objednávanie tovaru, sledovanie skladových zásob surovín.
Možnosť tvorby jedálneho lístka.
Flexibilný pracovný čas..

Celoročná prevádzka s dôrazom na zimnú a letnú sezónu.
Práca v príjemnom kolektíve.
Možnosť bezplatného ubytovania.
Zabezpečené stravovanie a pitný režim.
Možnosť odborného rastu a sebarealizácie.
Individuálny prístup, individuálne ohodnotenie, bonusy.
Zamestnanecké výhody, benefity v rámci firemných aktivít

Informácie o výberovom konaní

CV prosím zasielajte na mail: [email protected]
Tel.: 0911 851 648. K osobnému stretnutiu Vás budeme telefonicky kontaktovať. Ďakujeme, DAMi sport tím.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2023 (ostáva ešte 316 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kuchára. Možnosť dlhodobej spolupráce na TPP, ale aj sezónne. Očakávame chuť do práce, sebarealizáciu a snahu budovať kvalitnú gastronómiu.
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, čistota samozrejmosťou.

DAMi sport Donovaly je netradičná drevená koliba, ktorá ponúka viacero služieb pod jednou strechou. Penzión, Reštaurácia & Bar, Športový Obchod a Požičovňa Ski & Bike je jedinečné spojenie všetkých potrieb, ktoré patria k oddychu a zábave na horách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov