Pridať inzerát

Účtovník/Účtovnička pre foodpandu

Dámejídlo.cz s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou náplňou práce:

  • Práca v účtovnom systéme SAP a v prevádzkových systémoch
  • Účtovanie komplexnej agendy spoločnosti (mj. prijatých faktúr, vydaných faktúr, banky, pokladni, majetku, zásob, budúcich položiek)
  • Príprava DPH a KV, spolupráca na príprave DPPO
  • Podpora finančného manažéra, spolupráca s controllingom
  • Sledovanie zmien v legislatíve v spolupráci s daňovými poradcami
  • Mesačná príprava podkladov pre reporting

Čo od Vás očakávame:

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Prax na podobnej pozícii, skúsenosť s účtovaním rôznej agendy (program SAP výhodou)
  • Základná znalosť MS Excel a angličtiny
  • Znalosť všeobecných účtovných a daňových princípov
  • Chuť učiť sa novým veciam a rozvíjať sa
  • Samostatnosť a zodpovednosť

Čo ponúkame:

  • Nástup možný ihneď
  • 25 dní dovolenky
  • Príspevok na stravovanie
  • Občerstvenie v kancelárii - zmrzliny, ovocie, káva
  • Multisport karta
  • Lekcie AJ
  • Možnosť stať sa súčasťou najväčšej food delivery spoločnosti na svete Delivery Hero

Informácie o výberovom konaní