Pridať inzerát

Špecialista Back office pre slovenský trh

Dámejídlo.cz s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 - 1 200 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo bude Vašou úlohou:

• Podpora oddelenia predaja
• Riešenie technickej podpory interných systémov s partnermi Dáme jedlo
• Technicky orientovaná komunikácia s centrálou v Nemecku
• Zodpovednosť za evidenciu tabletov
• Administrácia profilov partnerov (reštaurácií)
• Komunikácia s partnermi pri spustení profilov na Dáme jedlo

Čo od Vás požadujeme:

• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• AJ písmom aj slovom
• Pokročilá užívateľská znalosť PC
• Pokročilá užívateľská skúsenosť s Android systémom
• Záujem o technológie
• Dôslednosť
• Užívateľská znalosť pokladaných systémov (Storyous, OrderLord, ...) výhodou
• Skúsenosť s prací v gastronomických pobočkách výhodou

Čo za to ponúkame:

• pracovnú zmluvu na HPP
• stať sa súčasťou najväčšej food delivery spoločnosti na svete Delivery Hero
• príležitosť pracovať v inovatívnom a dynamickom prostredí
• mať unikátnu možnosť realizovať nápady, ktoré menia spôsob stravovania
• 25 dní dovolenky
• lekcie AJ
• príspevok na stravovanie
• občerstvenie v kancelárií - zmrzka, ovocie, káva
• Multisport karta

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou