Pridať inzerát

Obchodný zástupca

Damedis s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dukelských hrdinov, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 EUR/mesiac+ variabilná zložka
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou činnosťou bude:
- najskôr prejdete vstupným školením, naučíte sa pracovať s interným systémom, zvládať telefonickú komunikáciu a rozumieť našim produktom
- budete telefonicky kontaktovať firmy a štátne inštitúcie
- firmám budete predávať naše produkty a služby priamo na mieru na základe zistených informácií
- aj po školení sa máte vždy na koho obrátiť

Čo Vás u nás čaká:
- analýza potrieb zákazníka, poskytovanie aktuálnych informácií
- odporúčanie vhodných produktov, cenová kalkulácia, uzatváranie objednávok
- práca s interným systémom
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- fixný plat + provízie už od prvého mesiaca u nás
- kariérny posun
- individuálny prístup zamestnávateľa ku každému zamestnancovi
- pracovná doba od 7:30 do 16:00
- voľné víkendy a sviatky
- neformálny dress code

bonusy / prémie, provízie z predaja, zľava na firemné produkty / služby, vzdelávacie kurzy, školenia, občerstvenie na pracovisku, firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

V práci sa Vám bude dariť, ak:
- Vás baví predaj a chcete sa učiť
- ste komunikatívny
- chcete nadštandardné zárobky, ktoré si sami ovplyvníte?

Ako si Vás predstavujeme:
- máte skúsenosti z Call centra
- pozitívny prístup k práci
- záujem posúvať sa ďalej
- VÝHODOU, nie podmienkou, je znalosť systému IS POHODA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Damedis s.r.o je pobočka stabilnej českej firmy rodinného typu zameraná na predaj spotrebného materiálu do tlačiarní. Sme vlastníkom značky PrintLine - top značky v oblasti alternatívnych náplní do tlačiarní. Získali sme certifikát Czech Top 100 a zariadili sa tak medzi najstabilnejšie firmy v ČR. Našou ambíciou je stať sa TOP 3 v ČR a SR v danom sortimente. Okrem spotrebného materiálu do tlačiarní sme dodávateľom tlačiarní, kancelárskych potrieb a celkových tlačových a kancelárskych riešení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kukučínova 6571
96001 Zvolen