Pridať inzerát

Pracovník vo výrobnej firme nábytku

Dalno Trade

  • Miesto práce: Dalno Trade s.r.o - Kvalitné kuchynské linky a interiéry, Aleja Slobody, Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacV našej firme sa pri odmeňovaní riadime heslom: "To čo dáš ty nám, od nás dostaneš".
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobnej hale
- kompletizácia nábytkových dielcov
- čistenie dielcov
- balenie a montáž nábytku
- príprava na expedíciu nábytku
- dvojzmenná pracovná prevádzka (PO - PIA)

- výrazné zamestnanecké zľavy na produkty
- možnosť sebarealizácie a uplatňovanie moderných prístupov

V prípade ak si sa v našich požiadavkách našiel, pošli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Podmienkou je zručnosť, sústredenosť, ale predovšetkým chuť pracovať. Potrebujeme tímového hráča.

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh. Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov