Pridať inzerát

Vodič kamiónu

DALITRANS, s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 € + príplatky+diéty, celková mzda až 1700 €
  • Termín nástupu: hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vnútroštátna preprava po SR - práca v 5-6 dňových cykloch s každodennými a obdennými nakládkami v Nemšovej a Ilave
medzinárodná kamiónová preprava - práca prevažne v týždenných a dvojtýždenných turnusoch medzi SR a západnou Európou, prípadne po dohode s dispečerom aj viactýždňové turnusy po západnej Európe

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624 € + príplatky+diéty, celková mzda až 1700 €

Vodič má na výber či bude jazdiť vnútroštátne alebo do zahraničia,
vhodné pre vodičov z celej SR,
možnosť striedania v bydlisku alebo v regióne bydliska

vyžadujeme zdravotnú spôsobilosť, psychotesty, KKV, tacho kartu a poistenie zodpovednosti sa škody spôsobené pri výkone povolania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

orientácia v cestnej premávke , komunikatívnosť a časová flexibilita

Medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava plachtami, skriňami, sklápačmi, cisternami, posuvkami a kontajnerovými nosičmi, ťažká a nadrozmerná preprava, preprava PHM, servis LKW, parkovanie LKW, autoumyváreň, pneuservis, predaj AD BLUE, vlastná sieť čerpacích staníc PHM Dalioil.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Veľké Bierovce 266
913 11 Veľké Bierovce