Pridať inzerát

Asistent pre e-shop a zákaznícky servis, Daffer Prievidza

Daffer spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Včelárska, Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 830 EUR/mesiac830 € po skúšobnej dobe, resp. zaškolení
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko chceme rozšíriť naše marketingové oddelenie a zefektívniť ho na maximum, hľadáme šikovného a flexibilného kolegu, ktorého náplň práce bude naozaj pestrá.
Zahŕňa nie len tvorbu textov / copywriter:
popisovanie produktov v eshope,
písanie reklamných textov,
gramatickú korektúru a i.,
ale aj zákaznícku podporu v podobe každodennej telefonickej a e-mailovej komunikácie.
Taktiež kontrolu platieb k objednávkam v eshope s následným riešením vzniknutých situácií.

- práca v úspešnej a dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- stabilný príjem za dobre odvedenú prácu
- vďaka Vašim veľmi dobrým výsledkom, možnosť stabilnej práce aj do budúcna
- motivačné prostredie
- priama podpora nadriadeného
- možnosť rastu
- neustály rozvoj v podobe odborných školení
- športové a tematické firemné akcie
- zamestnanecké zľavy a výhody

Informácie o výberovom konaní

Je pre Teba kvalita a precíznosť odvedenej práce dôležitá?
Dokážeš pracovať na viacerých veciach naraz a máš pri tom rád poriadok?
Neutekáš pred prekážkami?
Je pre Teba dôležité, aby sa ľudia mali na koho obrátiť a koho požiadať o pomoc?
Chceš byť užitočný?
Ak dokážeš na všetky dané otázky odpovedať „áno“, a vieš si sám seba predstaviť na tejto pozícii, si to možno práve ty, koho hľadáme.
Nechceme však priemer, chceme tých najlepších, nakoľko sme firma, ktorá presne vie čo chce a kam smeruje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC a internetom na pokročilej úrovni
- prozákaznícka orientácia
- kultivovaný ústny a písomný prejav
- organizačné schopnosti a vysoké pracovné nasadenie
- ochota pomáhať vedeniu aj tímu spolupracovníkov
- chuť neustále sa vzdelávať

Sme spoločnosť, ktorá sa snaží vytvárať tvorivé prostredie pre zamestnancov a neustále sleduje potreby trhu. Úspešne na ňom pôsobíme už od roku 1996. Našim zameraním sú školské a kancelárske potreby a výroba školského nábytku. Medzi našich klientov patria firmy, organizácie, úrady, školy a škôlky. Zároveň máme vybudovanú vlastnú sieť papiernictiev. Sme silná firma, ktorá presne vie čo chce a kam smeruje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DAFFER spol. s r.o.
Včelárska 1
971 01 Prievidza