Pridať inzerát

HR Špecialista

Daejung Europe s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude dohodnutá v závislosti od predchádzajúcej praxe a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za vytváranie a evidenciu osobných spisov zamestnancov, pracovných zmlúv, dodatkov, dohôd, ukončení pracovných pomerov, aktualizácia personálnej databázy,
* Spracovanie agendy vzdelávania zamestnancov – sledovanie periodicity školení,
* Zabezpečenie vstupných/opakovaných interných a externých školení (školenia v súvislosti s potrebami príslušného oddelenia a legislatívnych školení),
* Zodpovednosť za celý náborový proces zamestnancov – inzercia, selekcia kandidátov, telefonické pohovory, príprava, organizácia a vykonávanie náborov, pohovorov a výberov zamestnancov,
* Kompletné spracovanie dokumentov (vyhodnotenie, predloženie na podpis, založenie),
* Správa a administratíva dochádzkového systému Wega, spracovanie dochádzky a podkladov na výplatu miezd, výdaj výplatných pások,
* Práca v personálnom programe Vema,
* Spracovanie prezentácií a reportov podľa požiadaviek nadriadeného pracovníka,
* Asistencia pri príprave Interných predpisov, smerníc, nariadení a oznamov,
* Asistencia pri auditoch a v oblasti ISO/TS v oblasti ľudských zdrojov,
* Príprava občerstvenia (catering),
* Spolupráca s externými spoločnosťami a inštitúciami a inými spoločnosťami

* Práca v príjemnom prostredí pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť
* Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
* Systém školení, vzdelávania, bezplatné kurzy anglického jazyka
* Bezplatné neobmedzené využívanie krytej plavárne
* Fitness centrum v prevádzke Nová Dubnica
* Skupinové hodiny jógy v prevádzke Nová Dubnica
* Bezplatné vedenie bežného účtu vo VÚB banke počas jedného roka
* Poskytované zľavy na kúpu nových áut značky Hyundai a Kia a iné
* Variabilný začiatok pracovnej doby od 7:00, 8:00, 9:00 podľa dohody s nadriadeným
* Trvalý pracovný pomer, pracovný čas je určený v rozsahu 40 hodín týždenne.

Životopis spolu so žiadosťou je nevyhnutné poslať na martin.trefny@daejungeurope.sk v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM jazyku. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybratí uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálne/ekonomické/všeobecné

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personálne oddelenie

Počet rokov praxe

2

* Organizačné schopnosti
* Komunikácia na všetkých úrovniach
* Lojalita a spoľahlivosť
* Precíznosť a zodpovednosť
* Ústretovosť
* Samostatnosť
* Nekonfliktný typ a tímový hráč

Daejung Europe s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007 a výrobu vo svojej prvej prevádzke v Dubnici nad Váhom spustila oficiálne v roku 2008. Zaoberá sa výhradne výrobou plastových komponentov, častí klimatizačných jednotiek pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa neustále vyvíja, napreduje a rozširuje svoju výrobu do ďalšej prevádzky v Ilave (rok 2011). V roku 2015 spoločnosť Daejung Europe s.r.o. získala významné ocenenie za najlepšieho dodávateľa od spoločnosti HVCC. V roku 2016 bola postavená nová výrobná hala v Novej Dubnici, kde sa presunula Ilavská prevádzka a naďalej pokračuje vo svojom raste a snahe o dosiahnutie stanovených cieľov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 4063/41
018 41 Dubnica nad Váhom