Pridať inzerát

Obchodný zástupca

DACHSYSTEM, spol. s r. o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacprémie od výkonu
  • Termín nástupu: 16.8.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie v oblasti predaja strešných krytín firmám, živnostníkom, koncovým zákazníkom
- zabezpečovanie servisu prípravou tovaru na sklade a dodávkou odberateľom;
- príprava podkladov na podpis, fakturácia;
- starostlivosť o klientov na zverenom území a vyhľadávanie nových klientov

-mobilný telefón
- bezplatné teoretické a praktické školenia;
- zaujímavá a nestereotypná práca so širokým portfóliom finančných produktov;
- motivačný príjem a zaujímavý systém ohodnotenia podľa výsledkov;
- informácie, ktoré mu pomôžu v ďalšom profesnom raste

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis zašlite do 31.7.2021 mailom.
V prípade absolventa zaškolíme na PC.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, ale nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- vyzretá osobnosť s dospelými reakciami
- dôveryhodné vystupovanie
- schopnosť kontinuálneho učenia sa
- autentickosť prejavu
- zdravé sebavedomie
- pozitívny vzťah k fyzickej práci

Obchod so strešnými krytinami a doplnkami, 15 ročné skúsenosti konateľa v odbore.
Zaujímavá práca v dobrom kolektíve, úctivá firemná kultúra k zákazníkom, kvalitné služby pomáhajú napredovať spoločnosti v danej oblasti a odlíšiť našu firmu od konkurencie nielen dobrou cenou.
Reklamou našej spoločnosti je v prvom rade zamestnanec a jeho správanie k zákazníkovi, jeho samostatnosť v jednaní a vykonávaní pracovných činností v rozsahu, ako to vyžaduje charakter práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Budovateľská 54
080 01 Prešov