Skladník - 3 zmenná prevádzka/ víkendy voľné/ príplatky za nočné zmeny 4€/ hod. (m)

DACHSER Slovakia a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Československej armády, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 350 EUR/mesiaczáklad 850€ + variabilná zložka 150€ + príplatky za nočné zmeny do výšky 4€/hod. + príspevok na dopravu od 3€ do 4,20€/zmenu podľa vzdialenosti. Po dostatočnom zapracovaní prechádzate na pozíciu senior skladníka: základ 900€ + variabilná zložka 200€.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v sklade, príp. chcete zmeniť svoje profesijné smerovanie? Zároveň hľadáte zamestnávateľa, ktorý bude vo Vás v prvom rade vidieť človeka? Stabilnú spoločnosť, ktorá i počas pandémie fungovala na plné obrátky? A v neposlednom rade budete aj slušne finančne ohodnotení? Pridajte sa k nám ako manipulačný pracovník na nízkozdvižnom vozíku.
Čo Vás čaká a neminie:
- práca v prekládkovom sklade, kde sa tovar rýchlo "točí" - zaskladňuje sa len na pozemné pozície, prevažne paletové zásielky
- preberanie, manipulácia, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov za pomoci NZV
- práca so skenerom
- práca je v trojzmennej prevádzke - ranné, poobedné a nočné zmeny (04:30 - 12:30, 13:00 - 21:00 a 19:00 - 03:00), víkendy voľné
Práca je vhodnejšia pre mužov - fyzicky náročnejšia práca.

Čo Vám ponúkame:
- mzdu: 850€ + variabilná zložka 150€ + príplatky za nočné zmeny do výšky 4€/hod. + príspevok na dopravu od 3€ do 4,20€/zmenu podľa vzdialenosti
- po dostatočnom zapracovaní prechádzate na pozíciu senior skladníka: základ 900€ + variabilná zložka 200€ + ďalšie vyššie spomenuté príplatky
- príplatky za nadčasy až do výšky 4€/ hod. (nadčasy sú po dohode s nadriadeným)
- už po skúšobnej dobe môžete zarobiť 1200€ - 1300€
- koncoročné odmeny, každý rok navýšenie mzdy
- systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, odmeny za odporúčanie nového kolegu, darčekové poukážky a pod.)
- kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú
- plne hradené poistné voči škodám spôsobených zamestnávateľovi
- stabilnú pracovnú dobu, voľné víkendy a sviatky
- sme prepravná a logistická spoločnosť, žiadny automotiv s pásovou výrobou a presne stanovenými prestávkami

Termín nástupu dohodou, pozíciu by sme chceli obsadiť čo najskôr. Práca je vhodnejšia pre mužov - fyzicky náročnejšia práca. Dopravu do práce nezabezpečujeme.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Zodpovednosť - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Základy
Flexibilita - Pokročilý
Priestorová orientácia - Pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, vodič NZV, VZV

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás zaujmete:
- Máte učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a ste manuálne zručný.
- Viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu.
- Máte skúsenosť s prácou na NZV a v sklade
- Mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať.
- Vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s viac ako 30 600 zamestnancami a 399 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov