Špecialista námornej prepravy (s možnosťou postupu na tímlídra oddelenia)

DACHSER Slovakia a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krajná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1200€ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe navýšenie mzdy, nástupná mzda môže byť dohodnutá aj vyššia v závislosti od pracovných skúseností a kvalifikácie uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň niekoľkomesačnú prax ako disponent, špecialista, agent a pod. v oblasti organizovania námornej prepravy tovaru? Ste ambiciózny a chcete byť nielen dobrým odborníkom, ale vidíte sa i na riadiacej pozícii? Ak nás svojimi výkonmi presvedčíte, že ste ten správny človek na správnom mieste, máme pre Vás pripravenú v blízkej budúcnosti pozíciu tímlídra oddelenia námorných prepráv (4-členný kolektív).
Náplň práce Vám určite nemusíme bližšie predstavovať , a čím sa prípadne líši od Vašich doterajších skúseností si môžeme povedať na pohovore našej pobočke leteckých a námorných prepráv na adrese Krajná 29, Bratislava.

Čo u nás nájdete:
- pracovnú dobu od 8:00 do 16:30 (s možnosťou príchodu do práce medzi 7:30 a 8:30),
- zakladáme si na rodinnej atmosfére, dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života, nadčasy nepreferujeme,
- prácu v 17-člennom, žensko-mužskom kolektíve (priemerný vek 38 rokov)
- systém benefitov, ktoré podporia vaše zdravie, relax a vzdelávanie (sick days, darčekové poukážky, vstup do fitnescentier Golem, príspevok na jazykové vzdelávanie, koncoročné odmeny, pravidelná valorizácia miezd),
- bezplatné parkovanie v areáli spoločnosti.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Komunikačné schopnosti - pokročilý
Flexibilita - pokročilý
Odolnosť voči stresu - pokročilý
Logické myslenie - pokročilý
Znalosť prepravných procesov - základy
Znalosti z oblasti námornej prepravy - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Prezentačné znalosti - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

námornej prepravy
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás oslovíte:
- zaujíma Vás svet prepravy a logistiky a vidíte v ňom svoju budúcnosť,
- máte aspoň niekoľkomesačnú prax v oblasti námornej prepravy a primerané teoretické znalosti,
- radi komunikujete, dokážete odprezentovať svoje návrhy a riešenia zrozumiteľne zákazníkom i kolegom,
- Vaša motivácia neklesá, keď Vám veci hneď nevychádzajú podľa Vašich predstáv, dokážete povzbudiť i ostatných,
- máte vzťah k administratívnej práci, uvažujete analyticky a dokážete si spájať súvislosti do jedného celku,
- dokážete si efektívne zorganizovať pracovný čas a určiť si priority,
- ste schopný pracovať od začiatku naplno a ukázať nám svoj potenciál.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s viac ako 30 600 zamestnancami a 399 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DACHSER Slovakia a.s.
Logistický park 1126
90055 Lozorno, SR