Pridať inzerát

CNC operátor, nedaleko ceskych hranic,zaklady NJ.

DAAR Personal Service GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 - 4 200 EUR/mesiacSmenove priplatky, nadcasove priplatky. Zarobky az do 3000€ mesacne.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nasa spolocnost sprostretkuje pracu pre cnc operatorov a nastavovacov. Zalezi na vasich schopnostiach pre aku firmu vas vieme ponuknut. Je dolezita aspom zakladna znalost nemeckeho jazyka, na niektorych poziciach az komunikativna znalost.
Mesacny plat sa pohybuje v rozmedzi 2400 az 2900 v cistom.

Zmluva na dobu neurcitu, rychle vybavenie pracovnej zmluvy a vycestovanie do Nemecka.
Slovenska kontaktna osoba, najdeme vam ubytovanie. Dlhodobe umiestnenia vo firmach. Moznost pracovat v skupinach.

Ak mate zaujem pracovat v zahranici zaslite vas zivotopis s uvedenim zrucnosti, praxe, strucny opis vykonavanych pracovnych povinnosti napr. v akom programe ste nastavovali stroje resp. druh stroja.
Uvedte uroven znalosti nemeckeho jazyka. Je dobre ak mate fotku na zivotopise aby vam vytvorime dobru ponukovu kartu pre firmy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Kovovyroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechatronik, strojnik, zamocnik.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obrabacie stroje

Počet rokov praxe

1

vlastne vozidlo vyhodou, schopnost ucit sa, komunikativnost, aspom zakladna znalost jazyka.

DAAR Personal Service GmbH je německá personální agentura s více jak 150 zaměstnanci.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a hluboké znalosti regionálních trhů práce vám můžeme nabídnout práci v Německu, která bude vyhovovovat vašim požadavkům.

K dispozici je vám česky mluvící poradce, který vám pomůže s vyřízením jakýchkoliv požadavků.

+49 1515 7482887