Pridať inzerát

Referent/-ka nákupu (Nákupca)

D.M.P. STEEL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 69, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladný plat po zapracovaní : od 1.000€ netto. Výška platu závislá aj od znalostí a skúseností vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: možný ihneď / dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s dodávateľmi spoločnosti a upevňovanie spolupráce s nimi
• Jednania s dodávateľmi o podmienkach spolupráce (ceny, zľavy, termíny dodávok a i.)
• Cenové dopytovanie u jednotlivých dodávateľov a spracovanie ponúk od dodávateľov
• Objednávanie tovarov a služieb u dodávateľov
• Kontrola dokladov od dodávateľov (faktúry, dodacie listy)
• Operatívne vybavovanie a evidencia reklamácií
• Pravidelné sledovanie trhu s dodávateľmi, vyhľadávanie nových dodávateľov
• Sledovanie, kontrola a optimalizácia skladových zásob, sledovanie obrátkovosti položiek
• Práca s informačným systémom spoločnosti (príjem-výdaj tovaru, inventúry, zostavy)
• Pravidelný reporting

Základný mesačný plat
+ odmeny (mesačné, za odpracované roky)
+ 13. a 14. plat (vyplácané v závislosti od dosiahnutých obchodných výsledkov spoločnosti)
+ Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
+ Príspevky zamestnávateľa na poistenia
+ Stabilná práca na hlavný pracovný pomer

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku a to e-mailom na adresu job@dmpsteel.sk .
Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá a budú vybraní na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, technické, stavebné, strojárske

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy
OpenOffice - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
eM Client - základy
POHODA - základy

Počet rokov praxe

Nákup tovarov a služieb
2

• Komunikatívnosť, zodpovednosť, svedomitosť, samostatnosť, flexibilita,
• Práca na rovnakej/obdobnej pozícii aspoň 2 roky,
• Skúsenosti s obstarávaním tovaru a skladovým hospodárstvom,
• Znalosť sortimentu spoločnosti výhodou,
• Skúsenosti s prácou v informačnom systéme Pohoda výhodou,
• Ideálne nefajčiar(-ka) !

Veľko a maloobchod so spojovacím a kotviacim materiálom. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a postupne sa zaradila medzi najväčších predajcov v SR. Výber renomovaných zahraničných dodávateľov, priame a rýchle dodávky tovaru, neustále rozširovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov a kvalitný servis zaručujú vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť nami dodávaných výrobkov a zároveň z nás robia spoľahlivého obchodného partnera.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

D.M.P. STEEL
Račianska 69
83102 Bratislava

Kontakt