Pridať inzerát

Predajca/skladník náhradných dielov DAF,IVECO,TATRA

D.I.L.A.N. Servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaľničná cesta, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 450 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie ND, špecifikovanie podľa e- katalogu dielov pre potreby dielne, predaj dielov cez prepážku (nie rozvoz ani predaj mimo).

plat 900€ - 1450€

Práca nie je náročná manualne, treba byť pohotový a mať systém v práci. Pracuje sa hlavne s OEM číslami dielov preto sa vyžaduje pozornosť pri práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilovy priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook Word Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

schopnosť práce s PC, príjemné vystupovanie, zmysel pre zodpovednosť

AUTORIZOVANÝ predaj a servis nákladných vozidiel DAF, TATRA PHOENIX. V súčastnosti tiež rozbiehame značku IVECO. V truck biznise sme už 25 rokov. Moderné vybavenie a zručnosť zamestnancov zaručuje vysokú profesionalitu práce. Máme výborný a stabilný kolektív. Zamestnanci sú u nás na 1. mieste preto sa naša spoločnosť vyznačuje nízkou fluktuáciou. WWW.DAFDILAN.SK

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

D.I.L.A.N. servis, s.r.o.
Šenkvická cesta 14/D
902 01 Pezinok