Pridať inzerát

Administratívny pracovník/pracovníčka

D.I.C.- Data Information Center, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 900 € brutto pri 30h. Ďalšie hodiny možné za 6 eur/hod.
  • Termín nástupu: 01.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka pre bežnú administratívnu prácu v Bratislave. Ponúkame férové mzdové ohodnotenie, komplexné zaškolenie a flexibilný pracovný čas.

Nejedná sa o callcetrum alebo telefonický predaj.
Životopisy prosíme zasielať na job@informationcenter.eu

Wir suchen Mitarbeiter für allgemeine administrative Tätigkeiten in der Slowakei. Arbeitsort Bratislava. Wir bieten leistungsgerechte Bezahlung, umfassende Einschulung und flexible Arbeitszeit (auch für Studierende geeignet).

Kein Callcenter oder Telefonverkauf.
Prämie für Deutschkenntnisse.

Bewerbungen mit Lebenslauf bitte an job@informationcenter.eu

- flexibilný pracovný čas (pri plnom úväzku 4 dni v týždni)
- prémie podľa odvedenej práce
- ročná prémia
- finančný príspevok pri pracovných jubileách
- širokú ponuku vzdelávania
- maximálna výška stravného 2,8 EUR za pracovný deň

- flexible Arbeitszeit (bei Vollzeittätigkeit 4 Tage Woche)
- leistungsbezogene Prämie
- Jahresprämie
- Jubiläumsprämie
- umfassende Einschulung
- max. Betrag des Essensgeldes (2,8 EUR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky