Pridať inzerát

Generální ředitel/ Accountable Manager- Letectví

CZECHOSLOVAK GROUP

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 - 5 500 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Společnost Heli Company s.r.o. je organizace zajišťující komplexní řešení pilotního výcviku, vojenského i civil-ního, výcvik leteckých mechaniků, údržbu vrtulníků a školení a testování letecké angličtiny
Klíčovým úkolem nového Výkonného ředitele/Accountable Managera je řídit provozní stránku společnosti.

Na této pozici budete zodpovědní především za celkové vedení a rozvoj společnosti:

Dílčí úkoly:
• Tvorba, schvalování a realizace krátkodobé a dlouhodobé strategie společnosti,
• zodpovědnost za plnění a dosahování finančního plánu,
• řízení a kontrola dodržování procesů společnosti,
• zodpovědnost za obchodě marketingovou strategii společnosti,
• řízení, koordinace a kontrola práce vedení společnosti,
• zlepšování procesů s cílem zvyšovat efektivitu společnosti,
• hodnocení a motivace podřízených, řízení zastupitelnosti, vzdělávání,
• určení bezpečnostních rizik vyplývajících z charakteru letové činnosti organizace a jejich elimi-nace,
• reprezentace společnosti na strategických jednáních s obchodnými partnery a dalšími subjekty, např. leteckými úřady,
• pravidelný reporting akcionáři,
• podílení se na udržovaní systému kvality a kvalifikace společnosti působící v leteckém průmyslu.

Profil, požadavky na kandidáta:
Hledáme seniorního kandidáta se zkušenostmi s řízením společnosti v oblasti letectví.

Minimální požadavky:
• 5 let zkušeností na řídící pozici v oblasti leteckého byznysu,
• zkušenosti s komplexním řízením středně velké společnosti,
• VŠ – technického nebo ekonomického zaměření (obor letectví velkou výhodou),
• AJ na výborné úrovni – C1
• vyzrálá manažerská osobnost s vynikajícími vyjednávacími a komunikačními schopnostmi,
• osobnost se schopností schopnost přijímat odpovědnost,
• řídící a organizačné schopnosti, vysoká odolnost vůči stresu,
• schopnost přinášet nové myšlenky a trendy,
• podpora diverzifikace týmu.

Nabízíme:
• Odměny a benefity odpovídající klíčové manažerské pozici

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa