Pridať inzerát

Office manager - prodej zdravotnické techniky

CZ27708144

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HomeGym s.r.o. zajištuje distribuci zdravotnické techniky německé spol. Bexamed GmbH na Slovensku a v Maďarsku. Dodáváme zdravotnické prostředky pro záchranné služby, hasičské sbory, nemocnice a zdravotnická zařízení, lékařům, vojákům a nedílnou součástí naší činnosti je také B2B business pro distributory zdravotnických prostředků a techniky.
Pracovní doba pravidelná: po-pá 08:00-16:30
Náplň práce:

  • naskladňování položek do skladového systému Pohoda SQL Premium
  • komunikace se zákazníky a odběrateli
  • vypracování cenových nabídek a podkladů pro výběrová řízení
  • kompletní fakturace v účetním systému Pohoda SQL Premium
  • práce se skladovými položkami a skladové hospodářství
  • balení zásilek

Specifikace odbornosti:

  • min SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost účetního systému Pohoda
  • týmový hráč
  • pečlivost a spolehlivost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • preciznost, systematický a analytický přístup, schopnost dotahovat do konce
  • znalost slovenského, anglického nebo maďarského jazyka výhodou

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející české inovativní společnosti s působností ve více zemích EU
  • možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
  • stravovací paušál v maximální výši
  • moderní kancelář pouze pro 2 pracovníky
  • vybavená kuchyňka
  • možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny
  • parkování u budovy společnosti
  • odměny a osobní ohodnocení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Na Zahradách 3517/2a
Břeclav