Pridať inzerát

Vodič chladiarenskej dodávky do 3,5t

Cyprian Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacZ toho základná mzda je 950 EUR + variabilná zložka 150 EUR
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naskladnenie, vyskladnenie a fyzický rozvoz objednaného tovaru
- vykonanie rozvozu najefektívnejšou trasou
- vyúčtovanie prevzatých finančných prostriedkov za dodaný tovar
- starostlivosť o pridelené auto
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla

- stabilná spoločnosť v potravinárskom sektore
- dynamická, flexibilná práca aj pracovná doba
- 3 dni dovolenky nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- chuť denne jazdiť
- komunikačné zručnosti
- VP skupiny C výhodou

Spoločnosť sídli v obci Trakovice (okres HC) pôsobí v oblasti potravinárstva a predaja produktov. Zaoberá sa konzervovaním, triedením, varením a sušením poľnohospodárskych produktov rastlinného pôvodu , prevažne zemiakmi.