Pridať inzerát

Exportní manažer

CYMEDICA, spol. s r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Práce z domu
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost CYMEDICA, se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • Naplňovat vizi naší společnosti prodejem našich vlastních značek v zemích mimo stávající trhy v ČR, SR, BG a UA.
  • Vyhledávat distributory a dojednávat podmínky prodeje včetně jeho podpory pro distributory a jiné partnery, kteří budou prodávat naše značky na trzích, kde dosud nepůsobíme ať už přímo, či prostřednictvím sesterských společností.
  • Analyzovat trhy, konkurenci, spoluvytvářet a aktualizovat USP výrobků společnosti, koordinovat marketingové aktivity a zajišťovat školení i trénink spolupracovníků jednotlivých distributorů.
  • Sledovat trendy na evropském veterinárním trhu a trhu s potřebami pro domácí mazlíčky a snažit se předvídat jejich další vývoj.
  • Sledovat legislativu, která upravuje prodej vlastních značek na evropském veterinárním a retailovém trhu.
  • Připravovat a zpracovávat prodejní reporty a v koordinaci s distributory a partnery připravovat prodejní forecasty; aktivně komunikovat s oddělením logistiky.
  • Připravovat nabídky pro distributory a partnery.
  • Navrhovat nové vlastní výrobky a pokud společnost odsouhlasí investici do vývoje a registrace, následně koordinovat související činnosti napříč všemi dotčenými odděleními ve společnosti s cílem úspěšného uvedení nového výrobku na trh.
  • Vyhledávat dodavatele produktů, které společnost může distribuovat pod vlastní značkou.

Co od Vás požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Připravenost k tuzemským a zahraničním služebním cestám
  • Výborná znalost anglického jazyka, němčina velkou výhodou
  • Zkušenosti v umění obchodovat, schopnost naslouchat, přesvědčovat a inspirovat
  • Znalost práce s MS Office
  • Schopnost připravit jednoduché modely pro posouzení investice

Co nabízíme:

  • Rozmanitou a odpovědnou práci na hlavní pracovní poměr v obchodní společnosti, s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou, navázanou na dosažené výsledky
  • Možnost seberealizace a systematického vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Notebook, mobilní telefon a další firemní benefity (pojištění odpovědnosti za škodu, stravenkový paušál, sick days….)
  • Režim práce Home office s pravidelnými návštěvami sídla společnosti v Hořovicích

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně