Pridať inzerát

Key Account Manager Animal Health – Ruminants

Cymedica SK, spol.s r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
• Budování dlouhodobých a důvěryhodných vztahů se zákazníky v teritoriu ČR - veterinárními lékaři, chovateli a integrátory, jejich pravidelné návštěvy
• Identifikace obchodních příležitostí prostřednictvím interakce zúčastněných stran
• Analýza a znalost trhu a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti chovu a zdraví skotu
• Práce v terénu, hledání koncepčních řešení na míru konkrétnímu klientovi, analýza potřeb a příprava komplexního odborného řešení na základě portfolia výrobků a služeb Cymedica
• Koordinace návštěv u klientů ve spolupráci s dalšími členy prodejního teamu
• Podílí se na přípravě a organizaci odborných akcí, připravuje regionální prezentace ve spolupráci s prodejním teamem, marketingem a technickou podporou
• Komunikace uvnitř firmy, jasný a přehledný reporting, vyhodnocování průběžných výsledků a efektivity práce
• Návrh a spolutvorba marketingových a školících materiálů pro interní i externí potřeby, školení spolupracovníků
• Aktivní sebevzdělávání v rámci oboru a nabízených produktů a služeb
• Spoluvytváření prodejní a cenové strategie svěřeného portfolia
• Spoluvytváření plánů a odpovědnost za plnění cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí moderní perspektivní společnosti s letitou tradicí a jasnou vizí
• Rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti s vysokou mírou samostatnosti
• Motivační platové ohodnocení s fixní a pohyblivou částkou navázanou na konkrétní dosažené výsledky
• Možnost seberealizace, růstu a systematického vzdělávání
• Příjemný pracovní kolektiv
• Notebook, mobilní telefon, tablet, příspěvky na stravování, sick days, flexibilní pracovní doba, možnost firemního auta vč. soukromého použití

Informace o náboru

Životopis zašlete do 30.10.2021 na e-mail: vlckova@cymedica.cz

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

biologický alebo prírodovedný odbor, veterinárny lekár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Znalost trhu a předchozí zkušenosti v oboru chovu skotu

distribuční společnosť

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců