Pridať inzerát

Obchodný zástupca/sales representative

Cymedica SK, spol.s r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacodmeny, bonusy
  • Termín nástupu: dohodou/ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
• Budovanie dlhodobých a dôveryhodných vzťahov so zákazníkmi - veterinárnymi lekármi, stredným personálom, recepčnými a chovateľmi, a ich pravidelné návštevy v krajoch: Bratislavský, Nitriansky, Trnavský, Trenčiansky a časť kraja Banskobystrického a Žilinského
• Aktívny predaj vybraných prípravkov pri osobných jednaniach, telefonicky, emailom
• Spolupráca a komunikácia s klientami podľa nastavených pravidiel
• Spolupráca s ďalšími obchodnými zástupcami a koordinácia činnosti vedúcej k úspechu spoločnosti na trhu
• Podieľanie sa na príprave a organizácii odborných akcií pre zákazníkov, školení, seminárov a výstav

Ponúkame :
• Zázemie modernej perspektívnej spoločnosti s mnohoročnou tradíciou a jasnou víziou
• Rozmanitú a zodpovednú prácu v obchodnej spoločnosti s vysokou mierou samostatnosti
• Motivačné platové ohodnotenie s fixnou a bonusovou čiastkou priamo naviazanou na dosiahnuté výsledky
• Možnosť sebarealizácie, rastu a systematického vzdelávania
• Príjemný pracovný kolektív
• Firemné auto, notebook, iPad, mobilný telefón a ďalšie firemné benefity

Životopis a motivačný list zašlite do 6.februára 2021 na email: slosiarikova@cymedica.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

biologický alebo prírodovedný odbor, veterinárny lekár

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť, schopnosť komunikácie a obchodné zručnosti
• Min. SŠ odborné vzdelanie. VŠ vzdelanie veterinárneho alebo poľnohospodárskeho smeru je výhodou, pozícia vhodná aj pre absolventa
• Osobnosť s pozitívnym a vyzretým vzťahom ku klientom a spolupracovníkom, so schopnosťou nadviazať a udržiavať dlhodobé priateľské seriózne obchodné vzťahy, spoľahlivosť, precíznosť a zodpovednosť
• Práca v tíme, schopnosť občas pracovať pod tlakom a ochota vzdelávať sa
• Znalosť práce na PC (min. MS Office)
• Časová flexibilita a ochota veľa cestovať

distribučná spoločnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Družstevná 1415/8
960 01 Zvolen