Pridať inzerát

Skladník do skladu s oblečením - Devinská Nová Ves

CWS-boco Slovensko, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 750 EUR/mesiacDochádzkový bonus 60€ Osobnostne prémie 100-300€
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš sklad pracovného oblečenia v Devínskej Novej Vsi rozširuje svoj tím.
Hľadáme zdatného človeka, ktorý sa nebojí práce. Ocenili by sme oprávnenie na vysokozdvižný vozík.

Okrem toho budeš:

• Fyzické preberanie a prijem tovaru do skladu
• Zaskandovať a vyskladňovať odevy
• Vytvárať krabice a štítky na ich uskladnenie
• Patchovať odevy
• Komunikovať s dodávateľmi a odberateľmi - potrebná základná znalosť práce s počítačom (outlook, excel ...)

Neschovávajme sa za sa hlášky ako "mladý dynamicky tím." Veď aj my chceme chodiť do práce s radosťou a spravíme pre to čo najviac, aby sa nám spolu dobre pracovalo.
• Stravné lístky (vo výške 4€) sú samozrejmosťou
• Možnosti si veľmi dobre zarobiť, je to len na vašej šikovnosti
• Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
• Nástup možný ihneď
• Príplatky a bonusy podľa schopnosti a výkonu 60-300€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

Skladník
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s prácou v sklade
• Chuť pracovať
• Základné počítačové zručnosti
• Základy nemčiny potešia

V spoločnosti CWS veríme v zajtrajší deň, ktorý bude zdravší a bezpečnejší ako ten dnešný. Na dosiahnutí tohto cieľa s nasadením pracuje približne 10 800 zamestnancov v 16 európskych krajinách.

Naše nadšenie a kompetentnosť z nás robí špecialistov a popredných poskytovateľov systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tehelňa 12
920 01 Bratislava