Pridať inzerát

Pracovník práčovne v Devínskej Novej Vsi

CWS-boco Slovensko, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 750 EUR/mesiacPríplatky a bonusy od 150€ - 400€ priemerná mzda 1100,-€
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej veľkopráčovne v Devínskej Novej Vsi hľadáme nových pracovníkov, ktorí majú chuť pracovať. Pracuje sa v 3 zmenách.
Vašou úlohou bude:
- obsluha pracích strojov
- obsluha žehliacich a sušiacich strojov
- žehlenie oblečenia
-- vešanie, kontrola, skladanie a triedenie pracovných odevov

- zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- stravné lístky v hodnote 4,50 €
- čisté a bezpečné pracovné prostredie
- príplatky za prácu na špeciálnych zákazkách
- starostlivosť o zamestnancov (zabezpečený pitný režim, v letných mesiacoch zmrzlina zadarmo a pod.)
- možnosť nadčasov
- výkonnostné bonusy
- bonus za plnú dochádzku v hodnote 60 €

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.
+421 948 425 766

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- chuť pracovať

V spoločnosti CWS veríme v zajtrajší deň, ktorý bude zdravší a bezpečnejší ako ten dnešný. Na dosiahnutí tohto cieľa s nasadením pracuje približne 10 800 zamestnancov v 16 európskych krajinách.

Naše nadšenie a kompetentnosť z nás robí špecialistov a popredných poskytovateľov systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov