Pridať inzerát

HR support študent

CWS-boco Slovensko, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše HR oddelenie je mladé a malé. Snažíme sa byť veľkou podporov nášmu biznisu a neustále hľadáme spôsoby ako napredovať. Aktuálne hľadáme študenta zo záujmom o tuto oblasť aby nám vypomohol.

Tvojou úlohou bude:
• príprava podkladov na spracovanie miezd,
• práca s dochádzkovým systémom,
• aktualizácie interných databáz,
• podpora recruitingu
• podpora pri príprave zmlúv

• Neschovávajme sa za sa hlášky ako mladý dynamicky tím. Chceme chodiť do prace s radosťou a spravíme pre čo najviac aby sa nám spolu dobre pracovalo.
• Flexibilná pracovná doba znamená, že sa fakt vieme dohodnúť, podľa školy a koníčkov, ale občas treba aj poriadne zamakať.
• Veľa sa naučíš a my snaď od teba tiež (ale tiež dúfame, že niečo už vieš).
• Plat nie je nezahodenie – 6€ na hodinu.

Ak vás pozícia zaujala, a ste študentom vysokej školy, zašlite nám váš životopis a ozveme sa vám.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

HR, personalistika, manažment, psychologia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Študent/študentka VŠ
• Skúsenosť z oblasti personalistiky, náboru, HR
• MS Office, Excel, Outlook - pokročilá úroveň
• Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni – mame aj nie slovensky hovoriacich manažérov, naše IT je v nemecku, angličtina je v dnešnej dobe pre nás ako soľ
Samostatnosť, proaktívny prístup, pozitívni prístup, optimizmus
• Motivácia práce a vzdelávania sa na oddelení Ľudských zdrojov

V spoločnosti CWS veríme v zajtrajší deň, ktorý bude zdravší a bezpečnejší ako ten dnešný. Na dosiahnutí tohto cieľa s nasadením pracuje približne 10 800 zamestnancov v 16 európskych krajinách.

Naše nadšenie a kompetentnosť z nás robí špecialistov a popredných poskytovateľov systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov