Pridať inzerát

Kuchár - Mr. English Bistro OC Promenada Nitra

CW partners, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Napervillská, Nitra-Chrenová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 10 EUR/hod.+ podielový systém
  • Termín nástupu: jún/júl 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa gastronómia, práca v tíme a máš chuť napredovať?

Do novootvoreného bistra v OC PROMENADA Nitra hľadáme samostatného kuchára s otvorenou mysľou a flexibilitou.
Tvoja práca bude výroba rýchlych jedál hlavne anglickej kuchyne. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, novovybavenú kuchyňu, priateľský prístup. Káva, jedlo a pitný režim sú samozrejmosťou.
Nemusíš byť vyučený v odbore, vyžadujeme základnú prax v kuchyni, chuť pracovať a učiť sa.
Dáme Ti potrebné informácie, zodpovieme tvoje otázky a postupne Ti pomôžeme adaptovať sa na Tvojom novom pracovnom mieste. Na začiatok potrebuješ snahu naučiť sa niečo nové, chuť zlepšovať sa a prinášať so sebou dobrú náladu.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zodpovednosť za inventarizáciu zásob, sledovanie skladových zásob základných surovín,
- dodržiavanie hygienických, bezpečnostných štandardov a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál, dodržiavanie noriem a výrobných postupov,
- príprava pokrmov studenej a teplej kuchyne
- sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia v praxi,
V prípade obojstrannej spokojnosti je možné tvoju náplň práce rozšíriť o:
- vedenie tímu (kuchári, pomocná sila)
- komunikácia s dodávateľmi
- objednávanie tovaru
- vedenie, motivovanie, kontrolovanie a výber zamestnancov
Mzdové podmienky (brutto): 6 - 10 EUR/hod.
Termín nástupu: Júl 2022
Pracovný čas: otvorené denne 9-21hod, smeny dohodou

Ak Ťa naša ponuka zaujala, tak neváhaj a ozvi sa nám e-mailom [email protected], alebo telefonicky na tel.č. 0903 716 656.

Veľmi radi Ťa spoznáme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Z histórie je známe, že britská kuchyňa je zmesou jedál z celého sveta. Národu kuchyňu nemalou mierou ovplyvnila aj nadvláda nad kolóniami, odkiaľ sa dostávajú do anglickej kuchyne rozličné druhy surovín a korenín. MR. ENGLISH BISTRO prináša na Slovensko tradičné jedlá ako Fish&Chips, tiež Chips, Cheese & Gravy typické pre ostrov Man, Steak Pie a Indické karí obľúbene vo všetkých kolóniách. Chute Britskej kuchyne sú však prispôsobené Európskemu apetítu a väčšina jedál je známa aj na Slovensku v pozmenenej podobe.