Pridať inzerát

Unity 3D beginner (Augmented Reality, Rozšírená realita)

CVIKER s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jozefská 17, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 9 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideálna pozícia pre budúceho game developera.
Hľadá sa motivovaný študent/ka informatiky s chuťou učiť sa nové veci a so záujmom o programovanie v Unity.

Nutnosťou sú pre nás dobré základy programovacích konceptov a ovládanie aspoň jedného jazyka zo skupiny Java, C#, C++. Samozrejme ideál je ak máš skúsenosti priamo s Unity. Väčšina tvojích úloh bude spojená s Unity a C# ale mal/a by si zvládať písanie automatizačných scriptov alebo testov. Ak niečo nevieš tak u nás budeš mať priestor sa to naučiť.

Plat
Silne závislé podľa skúsenosti : 5-9€ /h

Ak nespĺňaš základné požiadavky ale si motivovaný a snaživý/á tak stále skús kontaktovať a môžeme sa porozprávať o možnostiach neplatenej stáže.

V prípade záujmu nás kontaktuj so životopisom a motivačným listom v ktorom zhrnieš:
- silné a slabé stránky
- dôvody prečo si myslíš, že si vhodný uchádzač.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - základy

Sme softvérová spoločnosť spájajúca výhody vizualizačnej technológie a zdieľania 3D modelov špeciálne pre potreby realitného trhu. Umožňujeme zobraziť 3D modely stavieb cez mobilné zariadenia v ich skutočnej veľkosti a v kontexte ich okolia. Hľadáme posilu do dynamického, medzinárodného tímu podielajúceho sa na tvorbe našich riešení.
Viac info: www.akular.com

Adresa spoločnosti

Letná 312
058 01 Gánovce