Pridať inzerát

Unity 3D beginner (3D grafika)

CVIKER HOLDING s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jozefská 17, Bratislava
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si motivovaný študent/ka s chuťou učiť sa nové skilly v Unity 3D a grafických programoch tak svajpni doprava :).
Pozícia je ideálna pre študentov informatiky, architektúry alebo dizajnu. Predchádzajúce skúsenosti s daným softvérom nie su vyžadované.

Do cvikerar.com hľadáme chlapca/dievča pre všetko. Tvojou zodpovednosťou bude nasledovné:
- jednoduchá úprava architektonických modelov v Unity a ich nahrávanie na našu platformu
- exportovanie modelov ( 3ds Max, Rhino, Revit, Sketchup, Blender, Archicad)
- písanie dokumentácie, testovanie našej platformy
- testovanie upravených modelov

Ak máš aj programátorské ambície tak je tu priestor aj na to.

Od teba očakávame:
- záujem o Unity, 3d grafiku
- zodpovednosť za svoju prácu
- flexibilita, time management
- aktívny záujem zdokonaľovať sa
- všeobecný proaktívny prístup
Plat
Podľa skúseností : 4-5€/h

V prípade záujmu nás kontaktuj so životopisom a motivačným listom v ktorom zhrnieš:
- silné a slabé stránky
- dôvody prečo si myslíš, že si vhodný uchádzač.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme softvérový startup zameraný na využitie rozšírenej reality v stavebnom priemysle. Vytvárame nástroje a platformu na zobrazenie stavieb v reálnej veľkosti presne na ich budúcom mieste. Hľadáme ďalšie posily do mladého tímu na prácu na našom platformovom riešení. Vývojárske technológie: Unity 3D, React, Firebase Viac info: cvikerar.com

Adresa spoločnosti

Kozia 21
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Klobušník
Tel.: +421907571960
E-mail: poslať životopis