Pridať inzerát

Brigádnická podpora pre tím Marketing

ČSOB Leasing, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ marketing, marketingovú komunikáciu, alebo ťa len baví zbierať skúsenosti v tejto oblasti? Máme ponuku práve pre teba. Hľadáme šikovnú vysokoškoláčku/šikovného vysokoškoláka, ktorý nám pomôže s úlohami a zadaniami v rámci nášho tímu a my ho naučíme veľa vecí z marketingovej praxe. A zároveň veríme, že aj ty nás naučíš novým veciam, na ktorých fičí mladá generácia.

Tvojou náplňou bude v oblastiach:

Marketingovej komunikácie:
- Zabezpečenie realizácie a distribúcie rôznych firemných materiálov (letákov, POS materiálov, darčekových a reklamných predmetov)
- Aktualizácia firemných prezentácií
- Aktualizácia korporátneho webu a intranetu
- Spolupráca pri brandingu pobočiek
- Administratívna a koordinačná výpomoc pri zadania pre reklamnú agentúru (letáky, príspevky na sociálne siete, online a offline kampane), pri príprave PR článkov

Marketingových kampaní priameho marketingu:
- Pomoc s prípravou databáz pre marketingové oslovenie formou call-centra či emailingu
- Rozposielanie emailingov a reporting
- Import zmien, zistených cez marketingového oslovenie, do interných systémov
- Aktualizácia interných databáz na základe údajov zistených z marketingového oslovenia
- Príležitostne, dátová analýza nad zistenými údajmi (po ukončení marketingového oslovenia)

- perspektívne zamestnanie v silnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na lízingovom trhu
- možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
- možnosť naučiť sa a porozumieť systému procesov vo veľkej leasingovej spoločnosti

Na uvedenú adresu [email protected] zasielajte svoj profesijný životopis. Do predmetu správy uveďte "Brigádnická podpora pre tím Marketing".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale z dôvodu časovej vyťaženosti a množstva odpovedí, osobne budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Marketing

Požadujeme:
- Skúsenosť s programami MS Office (MS Excel, MS PowerPoint), skúsenosť s CANVA je vítaná
- Komunikatívnosť
- Kreatívne myslenie
- Nadšenie pre marketing
- Otvorenú myseľ
- Chuť robiť rôznorodú prácu

Ak ťa ponuka oslovila neváhaj a pošli svoj životopis.
Okrem toho ti ponúkame možnosť spoznať ako funguje veľká spoločnosť a možno tu nájdeš aj svoje budúce zamestnanie, ako veľa brigádnikov pred tebou.

ČSOB Leasing a.s. patrí, vďaka svojim zamestnancom a ich systematickému rozvoju medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Už 25 rokov sa staráme o ľudí v našej firme a spoločne budujeme kultúru otvorenej komunikácie a podporujúcej atmosféry. Naša história je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia.
S dôrazom na efektívne riadenie a zmysluplnosť práce každého zamestnanca, sme vybudovali spoločnosť s dlhodobým trhovým líderstvom vo financovaní automobilov, strojov a zariadení pre podnikateľské subjekty.
Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov