Pridať inzerát

Administratívna podpora pre tím Marketing/Dlhodobá brigáda

ČSOB Leasing, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ marketing, marketingovú komunikáciu, alebo ťa len baví zbierať skúsenosti v tejto oblasti? Máme ponuku práve pre teba. Hľadáme šikovného vysokoškoláka, ktorý nám pomôže s úlohami a zadaniami v rámci nášho tímu a my ho naučíme veľa vecí z marketingovej praxe. A zároveň veríme, že aj ty nás naučíš novým veciam, na ktorých fičí mladá generácia.

Tvojou náplňou práce bude :
- príprava dtb pre marketingové oslovenie (callcentrum, emailing)
- spolupráca pri návrhu emailingového oslovenia (tvorba textov, rozposielanie)
- reportingy z emailového oslovenia a udržiavanie aktuálnosti rôznych dtb (dopĺňanie, vymazávanie, upravovanie)
- správa webovej stránky (aktualizovanie obsahu, vytváranie nového obsahu podľa zadania, alebo vlastných nápadov)
- reporting leadov z webu a ich následne vyhodnocovanie
- objednávky a distribúcia reklamných predmetov
- spoluúčasť na organizácií eventov
- zabezpečenie tlače a distribúcie POS materiálov
- spolupráca pri brandingu pobočiek
- podľa záujmu možnosť spolupracovať na zadaniach pre reklamnú agentúru (letáky, príspevky na sociálne siete, kampane), pri príprave PR článkov, príspevkov na web alebo na náš intranet

Okrem toho ti ponúkame možnosť spoznať ako funguje veľká spoločnosť a možno tu nájdeš aj svoje budúce zamestnanie, ako veľa brigádnikov pred tebou.

Na emailovú adresu kariera@csobleasing.sk zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom, s označením pozície "Administratívna podpora pre tím Marketing".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, kontaktovať však budeme len tých, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing

Od uchádzačov očakávame:
- skúsenosť s programom Excel (používanie vzorcov, vyhľadávanie, tvorba rôznych tabuliek)
- komunikatívnosť
- kreatívne myslenie
- nadšenie pre marketing
- otvorenú myseľ
- chuť robiť rôznorodú prácu

Výhodou je skúsenosť s:
- google analytics
- Canva
- wordpress

ČSOB Leasing a.s., patrí medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Svojou 25 ročnou históriou je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia. Sme dlhodobým trhovým lídrom vo financovaní nákladných automobilov, strojov a zariadení a automobilov pre podnikateľské subjekty. Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zižkova 11
815 10 Bratislava