Pridať inzerát

Brigádnik/-čka – stážista na zákazníckej divízii

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 2022-05-18
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Študuješ ekonomiku, marketing, komunikáciu? Zaujíma Ťa starostlivosť o zákazníkov? Príď si to vyskúšať v bankovom svete.* *Tvojou náplňou práce bude:* *navrhovať online kampane pre zverenú skupinu zákazníkov *aktívne hľadať nové príležitosti a navrhovať nové spolupráce *monitorovať a vyhodnocovať preferencie, navrhovať komunikáciu v online kanáloch *pracovať s databázami v MS Excel *spolupracovať s útvarmi ČSOB banky aj poisťovne na tvorbe online kampaní Naučíš sa premýšľať v súvislostiach a spoznáš princípy cielenej marketingovej komunikácie a segmentácie v praxi. Súčasťou Tvojej stáže bude starostlivosť o vybranú skupinu zákazníkov s odlišnými preferenciami a potrebami. Zažiješ digitálny marketing a budeš mať príležitosť navrhovať a nastaviť ponuku pre reálnych zákazníkov. *Ak sa osvedčíš, môže nasledovať ponuka ďalšej spolupráce.

*mzda: 5,50 €/hod *kvalitné zaškolenie *možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny *príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine v novej budove centrály

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

*Si zodpovedný, nemáš problém so sledovaním a dodržiavaním termínov *Máš cit pre obchod alebo potreby vybranej skupiny klientov *Zaujímaš sa o digitálny svet a fungovanie online „shop-ov" *Vieš pracovať v MS Excel *Si tímový hráč a rád spolupracuješ so skvelými kolegami z rôznych oddelení *Slovenčina a angličtina Ti nerobia problém *Hľadáš výzvy vytvárať niečo nové

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov